Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

26 Aralık 2014 Medcezir 54. Bölüm Fragmanı İzle - Medcezir 54. Bölüm Özeti

26 Aralık 2014 Medcezir 54. Bölüm Fragmanı İzle - Medcezir 54. Bölüm Özeti,26.12.2014 medcezir 54. bölümde neler olacak , 26.12.2014 medcezir 54. bölüm fragmanı izle

Eveett arkadaşlar Medcezir'de son bölüm son sahnesinde Yaman'ın vurulmasıyla bitti dizi. 26 Aralık 2014 günü yayınlanacak Medcezir 54. Bölüm - yeni bölüme geçmeden önce arkadaşlar ; Acaba Cengiz tarafından vurulan Yaman ölecek mi ? şimdilik en çok merak edilen konu bu aslında arkadaşlar .

Peki Medcezir 53. Bölümde neler oldu isterseniz bir hatırlyalım ;

Sibel’in sürpriz bir şekilde ortaya çıkmasıyla Yaman ve Orkun'un konuşması yarım kalır. Bu olaylı geliş, korktukları gibi Yaman ve Mira arasında değil, gruptaki kızlar ve erkekler arasında kriz yaratır. Erkeklerin ilişkilere bakış açıları nedeniyle iki kutba ayrılırlar. Bu ayrılık giderek büyür ve bir savaşa dönüşür. Bu savaş Mert’le Eylül’ün ilişkisinde de bir dönüm noktası olur. Mert ilk defa Eylül’ün olmadığı tarafta yerini alır.

Orkun sıcağı sıcağına, Yaman'ın üzerine gitmeye kararlıdır. Ama Mira Yaman'la tekrar arasının bozulmasını göze alamaz ve gerçek ne olursa olsun, bilmek istemediğini söyler. Mira için bu konu kapanmıştır.

Öte yandan Nadir Baktıroğlu, Cengiz’e kolayca teslim olmayacaktır. Nadir’in çaktığı kibrit Selim’i ve Yaman’ı da içine alacak kocaman bir yangının ilk kıvılcımı olur.

Mira şüphelerinin doğru olduğunu öğrendiğinde Yaman’ı sonsuza kadar kaybetmeye çok yakın olduğundan habersizdir.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]