Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

27 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 27.12.2014

27 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 27.12.2014, 27 aralık 2014 cumartesi günü dizi reyting sonuçları , 27 aralık reyting sıralaması , 27.12.2014 tv reyting sonuçları hangi dizi birinci oldu ve en çok izlenen dizi hangisi


Cumartesi Günü Dizileri Reyting Sonuçları merak edilen günler arasında arasında arkadaşlar .27 Aralık 2014 Cumartesi reyting sonuçlarına geçmeden önce Roman Havası dizisinin yeni yayın gününde reyting sonuçları en çok merak edilen dizilerin başında geliyor . Gelelim cumartesi dizilerine ;

Tabiki bunların başında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kiraz Mevsimi dizisi ; 25. bölüm reyting ile ekranlara gelecek . Bakalım Kiraz Mevsimi Reyting Sıralaması nasıl olacak kaçıncı oldu dizi reyting sonuçları 27.12.2014


TRT 1 ekranlarında Beni Böyle Sev 80. Bölümüyle ekranlara gelecek. Beni Böyle Sev Reyting Sonuçları nasıl olacak kaçıncı oldu ?


Kanal D ekranlarında ise Güllerin Savaşı Dizisi ; 25. Bölümü ile ekranlara gelecek kaçıncı oldı reyting sonuçları bu sayfada sizlerle olacak .


Atv ekranlarında cumartesi gününün en çok izlenen diziler arasında bulunan Kertenkele Dizisi kaçıncı oldu Reyting Sonuçları ?


Sungurlar dizisi geçen hafta reyting birincisi olmuştu ,bakalım bu hafta kaçıncı oldu reyting sıralaması ?

Tabiki reyting sonuçları merak edilen aslında 27 aralık 2014 cumartesi akşamında bana göre 2 dizi var arkadaşlar bunlardan birincisi Final Yapan Urfalıyam Ezelden ve Roman Havası ; bakalım bu iki dizi kaçıncı olacak ..


Reyting Sonuçları açıklandı arkadaşlar ; Kiraz Mevsimi yine en çok izlenen ve en çok reyting alan dizi oldu TOTAL de aldığı 8.07 REYTİNG ile 1. olan dizi oldu.

Sungurlar ise geçen haftaya göre bir basamak gerileyerek 6.48 izlenme rating ile 2. sırada yer aldı.

Kertenkele ise ; 6.19 reytingle TOTAL de 3. sırada yer aldı.AB grubunda ise aldığı 5.14 izlenme oranıyla 2. sırada yer aldı.

Dünde belirttiğim gibi Güllerin Savaşı AB grubunda büyük bir başarı sağlayarak AB de birinci ancak ; TOTAL de 8. sırada yer aldı.Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

6 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]