Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

28 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 28.12.2014

28 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 28.12.2014, 28 aralık 2014 pazar dizi reyting sonuçları , 28 aralık reyting sıralaması , 28.12.2014 tv reyting sonuçları hangi dizi birinci oldu ve en çok izlenen dizi hangisi


Pazar Dizileri Reyting Sonuçları merak edilen günler arasında arasında arkadaşlar .

En çok merak edilen dizilerin başında Şeref Meselesi Dizisi reyting sonuçları ve Şeref Meselesi 28.12.2014 kaçıncı oldu merak konusu.

Çıkan haberlere göre Şeref Meselesi Dizisi Bitiyor mu sizinle şurada paylaşmıştık . Şeref Meselesi 6. Bölüm reyting sonuçları ve sıralaması kaçıncı oldu ? tüm soruların cevabı burada sizlerle olacak .

Ayrıca geçen haftanın reyting birincisi dizisi O Hayat Benim Dizisi 28.12.2014 - 35. bölüm ile Fox Tv ekranlarında .O Hayat Benim reyting sonuçları nasıl kaçıncı oldu anlık reyting sonuçlarına göre sizlerle paylaşacağız.

Star Tv PT1 de ekranlara gelen dizisi Gönül İşleri ; 12. bölümü ile ekranlara gelecek. Geçen hafta Total reyting sonuçlarında çakılan ama Ab grubunda yükselişe geçen dizi bakalım bu hafta kaçıncı oldu ?

Atv ekranlarında ise ; Ankara'nın Dikmeni dizisi ; 24. bölüm ile Atv ekranlarında arkadaşlar .Aslında istediği reytingleri alamayan Ankara'nın Dikmeni dizisi bitiyor mu diye hayranları tarafından merak konusu ..

TV 8 ekranlarında ise Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölümü ile ekranlara gelecek.Reyting sıralamasında hep yukarıları zorlayan yarışma bakalım kaçıncı olacak .

Son olarak Samanyolu Tv'nin en çok izlenen dizileri nden olan Küçük Gelin ; 59. Bölüm ile ekranlara gelirken ; Küçük Gelin reyting sonuçları ve sıralaması merak ediliyor.

Bugünün ardından 22-28 Aralık 2014 Haftanın En Çok İzlenen Dizileri haberini sizlerle paylaşacağız.

28 Aralık 2014 reyting sonuçları açıklandı arkadaşlar . O Hayat Benim yine zirvede 7.28 lik izlenme oranıyla birinci olurken ,Samanyolu Tv Küçük Gelin reyting sonuçlarında 2. sırada yer aldı ,izlenme oranı 6.93.TOTAL 

AB REYTİNG SONUÇLARI
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

6 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]