Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

29 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 29.12.2014

29 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 29.12.2014, 29 aralık 2014 pazartesi dizi reyting sonuçları , 29 aralık reyting sıralaması , 29.12.2014 tv reyting sonuçları hangi dizi birinci oldu ve en çok izlenen dizi hangisi


Dizi Rehberi - ÖZEL HABER - Pazartesi Dizileri Reyting Sonuçları merak edilen günler arasında arasında arkadaşlar .

Pazartesi günü dizilerinden Paramparça Dizisi yayınlandığı ilk bölümünden beri reyting sıralamasında liderliği kimseye bırakmadı arkadaşlar.Ayrıca Paramparça Dizisi Fox Tv ekranlarında yayınlanan Karagül'ün ardından haftanın en çok izlenen dizileri arasında 2. sırada yer almıştı,haftanın en çok izlenen dizilerini şurada paylaşmıştık isterseniz ona da bakabilirsiniz arkadaşlar..

Pazartesi Dizileri  ; Star Tv ekranlarında yayınlanan Paramparça Dizisi ; 5. Bölümü ile ekranlara geldi . Paramparça Reyting Sonuçları , Paramparça Kaçıncı oldu tüm sorular bu sayfada sizlerle olacak.

Atv Ekranlarında yayınlana Karadayı Dizisi reyting sonuçlarında biraz düşüş yaşasada pazartesi dizilerinde 2. sırada yer almayı başardı.Karadayı 91. bölüm reyting sonuçları ve kaçıncı oldu burada sizlerle..

Kanal D 'nin sevilen dizisi Ulan İstanbul Dizisi 28. bölümü ile ekranlara geldi . Reyting sıralamasında TOTAL de aldığı reytingle izleyicisini üzen dizi AB sıralamasında yukarıları zorlamaya başladı . 28. bölümü ile ekranlara gelen Ulan İstanbul Reyting Sonuçları ve kaçıncı oldu bakalım arkadaşlar..

Fox Tv pazartesi dizisi Günahkar Dizisinin bitmesiyle Japon Gelin filmiyle reyting toplamaya çalışacak. Günahkar Dizisinin yayından kaldırılmasıyla ilgili isterseniz şuradaki haberimizi okuyabilirsiniz..

Pazartesi Dizileri arasında Samanyolu Tv ekranlarında yayınlanan Ötesiz İnsanlar dizisini unutmamak lazım . Total de güzel reyting alan dizi Ab sıralamasında oldukça düşük reyting alıyor. Aslında Samanyolu Tv nin bana göre en büyük sıkıntısı AB grubunda istediği reytingleri alamaması .


TOTAL REYTİNG SONUÇLARIAB REYTİNG


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

3 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]