Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

3 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları

3 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları,03.12.2014 tv reytinleri,reyting sonuçları en çok izlenen diziler 3 aralık 2014 ,hangi dizi birinci oldu 3 aralık 2014


3 Aralık 2014 Reyting Sonuçları nı merakla bekliyoruz. Belkide dizilerin birbiri ile yarıştığı en yoğun gün diyebilirim arkadaşlar . O Kadar iddalı diziler var tv ekranlarında isterseniz başlayalım ;

Atv ekranlarında yayınlanan Kara Para Aşk bu akşam Türkiye Kupası Maçı (Galatasaray-Eskişehirspor Maçı) yüzünden PT1 de yayınlanırken zaman biraz kayarak nerdeyse PT2 ye kaydı diyebiliriz arkadaşlar . Bu durum Kara Para Aşk Reyting Sıralamasını değiştirirmi bilinmez ama geçtiğimiz hafta (26 Kasım2014) AB sıralamasında liderliği kimseye bırakmazken TOTAL de çakılmış 11. sırada yer almıştı.

Star Tv 'nin Çarşamba reyting birincisi dizisi Güzel Köylü AB 2. sırada yer alırken TOTAL de liderliği kimseye bırakmadı .

Ayrıca Kasım ayının en çok izlenen kanalı Show Tv güzel işler çıkarmaya devam ediyor. Show Tv nin çarşamba dizisi Yılanlar Öcü diziside reyting sıralamasında üst sıraları zorlamaya devam ediyor .Geçen hafta TOTAL de 2. AB Sıralamasında 11. sırada yer aldı.

Kanal D erkanlarında Hayat Yolunda Dizisi 9. bölümüyle ekranlara gelecek .Doktorlar dizisine çok benzeyen dizi kaldırılacak kulisleri yapılırken bir anda yükselişe geçerek herkesi şaşırttı.

Tv8 ekranlarında 2. bölümüyle ekranlara gelecek olan Hom Ofis dizisi bakalım kaçıncı olacak .Geçen hafta zira çok düşük reyting almıştı .

3 Aralık 2014 Çarşamba Reyting Sonuçları açıklandı arkadaşlar Güzel Köylü Türkiye Kupası ardından 2. oldu ,Yılanlar Öcü TOTAL de 3. oldu .


TOTAL 


ABkaynak : dizirehberi.org özel haberidir
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

5 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]