Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

30 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 30.12.2014

30 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 30.12.2014, 30 aralık 2014 salı dizi reyting sonuçları , 30 aralık reyting sıralaması , 30.12.2014 tv reyting sonuçları hangi dizi birinci oldu ve en çok izlenen dizi hangisi


Dizi Rehberi - ÖZEL HABER - Salı Dizileri Reyting Sonuçları merak edilen günler arasında arasında arkadaşlar .

En Çok Merak edilen ilk bölümü yayınlanan Filinta Dizisi Reyting Sonuçları Kaçıncı Oldu soruları..

Star Tv ekranlarında yayınlanan Kaderimin Yazıldığı Gün TOTAL de ve AB grubunda zirveyi kimseye bırakmazken haftanın en çok izlenen dizilerinden birisi olmayı başarmıştı arkadaşlar . Salı Dizileri arasında en çok izlenen dizi olan Kaderimin Yazıldığı Gün kaçıncı oldu bakalım .

Kanal D ekranlarında yayınlanan Küçük Ağa Dizisi Reyting Sonuçları nda geçen hafta en çok izlenen TOTAL de ve AB grubunda  2. site olurken ; 30.12.2014 tarihinde yayınlanan bölümüyle Kanal D ekranlarında ..

Aslında 30 Aralık 2014 Salı günü en çok merak edilen iki dizi var arkadaşlar biri TRT 1 ekranlarında yayınlana Filinta Dizisi Reyting Sonuçları ve Show Tv ekranlarında yayınlanan Ezra Dizisi .. İki dizininde yeni bölümleri (2. bölümleri) izleyiciyle buluşacak. Bakalım iki dizi geçen hafta birinci bölümünde yakalayamadığı frekansı bu hafta yakalayacak mı Filinta mı Ezra mı en çok izlenen dizi olacak .


TOTAL REYTİNG SONUÇLARI


AB REYTİNG SONUÇLARIPost A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

7 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]