Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

4 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 04.12.2014

4 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 04.12.2014,tv reyting sonuçları 04.12.2014,dizi reytingleri 4 aralık hangi dizi reyting birincisi oldu ,tv reytingleri


Kanal D ekranlarında hız kesmeden devam eden Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta 239. Bölüm ile ekrana geliyor. Polat Alemdar büyük sırrın detaylarını öğrenmeye devam ediyor.Bakalım Kurtlar Vadisi Pusu reyting sıralamasında liderliği kimseye bırakmaya niyeti yok arkadaşlar .


Show Tv ekranlarında ise Roman Havası Reyting sıralaması nasıl olacak .Roman Havası 1. bölümüyle Show Tv ekranlarında saat 20.00 'da ekranlara geldi .

Atv perşembe günü dizisi Türkiye Kupası maçı yüzünden (Keçiörenspor - Trabzonspor) herhangi bir dizi yayınlanmadı ama Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru programı ekranlara geldi. Bu tür futbol karşılaşması reyting açısından hem ilk sıralarda yer alıyor bakalım ne olacak.

Tv 8 ekranlarında ise Kaçak Gelinler yeni bölümüyle ekranlara gelecek

Star Tv ekranlarında ise 2 güzel dizi yeni bölümleriyle ekranlara gelecek . PT1 de yayınlanacak olan dizilerden Aramızda Kalsın dizisi 47. Bölüm üyle "Civan ve Yadigar sonunda aşklarını itiraf ediyor!

Civan ve Yadigar sonunda  Bahattin ve Hüsne'nin karşısına çıkıp birbirlerini sevdiklerini söyler. Aradığı Kara Melek'in Yadigar olduğunu anlayan Hüsne büyük bir hata yaptığını anlar. Şimdi kendini Yadigar'a affettirmesi gerekmektedir." ekranlara gelecek. Bir diğer dizi ise Reaksiyon son 2 bölümü yayınlanan dizi 11. Bölümüyle ekranlara gelecek. Bakalım reytinglere yenik düşen Reaksiyon Dizisi reyting sıralaması nasıl alacak 

Fox Tv ekranlarında ise reyting sıralamalarında yukarları zorlayan dizisi Kocamın Ailesi var .Kocamın Ailesi ; 22. Bölüm üyle "Ar ailesi Zafer’in başında yeniden bir araya gelirkenGüneş sahte Engin’in yakalanabilmesi için canını dişine takmış emniyetin görüntü arşivini taramaktadır. Tüm olan biteni Hikmet’e açıklamak ise aile için başlı başına bir kabustur. İpek’in öğrendikleri Fatih’le Miray aşkının üstünde kara bulutlar dolaşmasına sebep olurken, Mukadder’in Tarık’ı Rıza’nın evine götürmesi ise tatsız sürprizlere neden olacaktır. " ekranlara gelecek.

Bakalım 4 Aralık 2014 reyting sonuçları nasıl olacak sizlerde yorumlarınızı paylaşabilirsiniz .4 Aralık Reytin sonuçları açıklanır açıklanmaz paylaşacağız.

Reytin Sonuçları belli oldu arkadaşlar ; Yine zirveyi TOTAL DE ve AB de kimseye bırakmayan Kurtlar Vadisi Pusu oldu arkadaşlar.

Fox Tv ekranlarında size Kocamın Ailesi AB Sıralamasında kaçıncı oldu ve TOTAL de 2. sırada yer alırken Show Tv 'nin yeni dizisi Roman Havası ; Totalde ve ab sıralamasında 3. sırada yer aldı.

Günlük yayınlanan diziler arasında en çok izlenen dizi olan Beni Affet dizisi yine yerini koruyarak 4. oldu arkadaşlar 

İşte 4 Aralık TOTAL ve AB sıralama Reyting Sonuçları ;


TOTAL REYTİNG SONUÇLARIAB SIRALAMA SONUÇLARI


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

5 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]