Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

5 Aralık 2014 Tv Yayın Akışı - Bu Akşam Hangi Diziler Var 05.12.2014

 5 Aralık 2014 Tv Yayın Akışı - Bu Akşam Hangi Diziler Var 05.12.2014 ,05.12.2014 hangi kanalda hangi diziler var,5 aralık 2014 tv yayın akışı,tv yayın akışı 05.12.2014 ,bugün tv de neler var 5 aralık


5 Aralık 2014 Tarihinde tvde neler var hangi diziler var sizler için derledik arkadaşlar Bugün TV'de Ne Var ?


Cuma Günün en İddalı Dizileri 5 Aralık 2014 yayınlanacak .

Star Tv Ekranlarında Medcezir Dizisi 51. Bölümüyle ekranlara gelecek .Hemen ardından Paramparça dizisi 1. bölüm tekrarıyla yayınlanacak:

Show Tv ekranlarında ise Güldür Güldür Show Ferhat Göçer ve Ziynet Sali'nin konuk olacağı yeni bölümüyle ekranlara gelecek.Hemen ardından Büyük risk ekranlara gelecek.

Kanal D ekranlarında ise Cuma günlerinin fenomen dizisi ; Arka Sokaklar ekranlara gelecek ,ardından Beyaz Show “Beyaz Show”a bu hafta; fantezi müziğin güçlü yorumcularından Alişan,“Çakallarla Dans 3” filminde birlikte rol alan Derya Baykal ve kızı Derya Şensoy ile ekranların sevilen isimlerinden, başarılı oyuncu ve sunucu Serhat Kılıç konuk oluyor.


Atv Cuma Akşamında Ölüm Yarışı ekranlara gelecek.ÖLÜM YARIŞI ;Yakın bir gelecekte, orantısız sanayileşme hamleleri, plansız programsız büyüme ve kontrol edilemeyen nüfus artışı günden güne yaşam koşullarını bozmaktadır. Tüketim toplumunun dizginlenemeyen alış veriş tutkusu bir yıkıma yol açmıştır. Aşırı sanayileşme, yüksek nüfus artışı ve çılgın tüketim alışkanlıkları yüzünden dünyamız bir çöplük haline gelir ve tabi üzerinde zıvanadan çıkmış insan ırkı vardır. Azılı suçlularla dolu bir hapishanenin yöneticileri para kazanmak için bir yol bulmuşlardır; bir çeşit gladyatör oyunu gibi, suçluları ölümüne yarıştırmak ve üzerlerinden para kazanmak. Bu aşırı kâr hırsı toplumda büyük bir çürümeye sebep olmuştur. Şiddet arzusu taşıyan ve ölümüne dövüş için yarışan bu mahkumların arasında üç şampiyonluk kazanmış otomobil yarışçısı Jensen Ames, öldürülemez ünvanıyla yöneticilerin hedefi olmuştur. İki seçeneği vardır: ya işlemediği bir cinayet yüzünden hapse atıldığı bu yerde kalacak ya da önüne çıkan her mahkumu öldürerek hayatta kalacaktır. Ames'in yarışırken zorunlu olarak kullanması gereken demirden Frankenstein maskesi hazırlanmıştır.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

3 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]