Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

6 Aralık 2014 Kiraz Mevsimi 22. Bölümde Neler Olacak Ayaz Derini Öldürecek mi

6 Aralık 2014 Kiraz Mevsimi 22. Bölümde Neler Olacak Ayaz Derini Öldürecek mi,kiraz mevsimi 22. bölüm özeti ayaz derine ne yapacak öldürecek mi ,ayaz derini buldu mu 06.12.2014


Fox Tv ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Kiraz Mevsimi 22. Bölümüyle 6 Aralık 2014 Cumartesi günü ekranlara gelecek .

Nihayet Ayaz Öykü'yü bulur ve arabayla kaçarken Derin'in önünü keser ve fena benzetir Derin'i arkadaşlar .Ayaz Derin'i öldürür mü bilmem ama hastanelik ettiği kesin .Bakalım 22. Bölümde neler yaşanacak neler olacak göreceğiz .

Derin tarafından kaçırılan Öykü’nün izi bulunur. Öykü’nün İtalya’ya gitme olasılığı yüzünden Ayaz’la aralarına giren soğukluk devam etmektedir. Mete şirketle ilgili kötü haberi Şeyma’yla paylaşır; yaşadıkları evden çıkmak durumunda kalan ikili, bir süre çok sürpriz bir ismin evinde kalacaktır. 
Bu arada Rıza Şeyma’yı arayarak kafasını karıştırır ve onu zor duruma düşürecek bir teklifte bulunur. Monika, Önem ve Öykü rekabetini kızıştıracak bir proje fikriyle gelir. Diğer yandan Mete şirketi kurtarmak için Ayaz’ın karşısına beklenmedik bir çözümle çıkar. 

Öykü’yse kendini Ayaz’a affettirmek için çabalarken; iş hayatındaki yeni pozisyonundan ötürü aldığı ağır sorumluluklar ve onun dışında gelişen aksilikler, Öykü&Ayaz aşkının önüne yeni engeller olarak çıkar. Bu aşk, tüm bu engelleri aşabilecek mi?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]