Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

7 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 07.12.2014

7 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 07.12.2014, 7 aralık 2014 dizi reyting sonuçları , 07 aralık reyting sıralaması , 07.12.2014 tv reyting sonuçları SBT hangi dizi birinci oldu reyting dizi sıralaması 

7 Aralık 2014 Cumartesi günü tv  ekranlarında birbirinden iddalı tv programları ve diziler var arkadaşlar . Bakalım 7 aralık 2014 pazar günü reyting birincisi hangi dizi olacak ve TOTAL de ve AB sıralamasında kaçıncı sırada yer alacak bakalım .

Star Tv ekranlarında Gönül İşler Dizisi bu akşam 9. bölümüyle ekranlara geldi arkadaşlar . Bakalım Gönül İşleri bu hafta reyting sıralamasında kaçıncı sırada yer alacak (TOTAL - AB)

Kanal D ekranlarında ise Şeref Meselesi 3. bölümüyle ekranlara gelirken hemen ardından Galip Derviş 53. Bölümüyle ekranlara geldi .Şeref Meselesi bakalım bu hafta bir süpriz yapıp Reyting Sıralamasında yukarıları zorlayabilecek mi ?

Show Tv ekranlarında ise haftasonlarının reyting birincisi Bu Tarz Benim 2. Sezon ile ekranlara geldi . 6 Aralık 2014 Cumartesi TOTAL VE AB sıralamasında reyting birincisi iddalı yarışma programı Bu Tarz Benim 2. Sezon da da aynı ilgiyi görebilecek mi arkadaşlar .

Fox Tv ekranlarında O Hayat Benim dizisi reyting sonuçları merak edilen dizi reyting sonuçları arasında diyebiliriz arkadaşlar . Geçtiğimiz hafta TOTAL VE AB reyting sonuçlarında reyting birincisi olan dizi bakalım bu hafta kaçıncı sırada yer alacak.

Ayrıca Samanyolu ekranlarının reyting lideri dizilerinden Küçük Gelin reyting sonuçları nasıl olacak.

Tv8 ekranlarında ise Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin reytingleri merak ediliyor. Çünkü eski kanalı Star Tv deki gibi ilgi görmediği ve reytinglerde düşüş olduğu konuşuluyor.

AYRICA 7 Aralık 2014 Cumartesi en çok izlenen Tv Kanalı ve Anlık Reyting Sonuçları nı da elimizden geldiği kadar sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz .

İyi Seyirler !

Reyting Sonuçları belli oldu arkadaşlar O Hayat Beni TOTAL de zirveyi kimseye bırakmazken AB sıralamasında 2. sırada yer aldı.

Küçük Gelin Dizisi reyting sonuçları ; TOTAL de 2. sırada yer alırken AB 16. sırada yer aldı .

Star Tv ekranlarında yayınlanan Gönül İşleri Total de 3.96 lık reytingle TOTAL de 7. sırada yer aldı .
TOTAL


 TOTAL SIRALAMA 


kaynak : dizirehberi.org Özel Haberidir!
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

3 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]