Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

7 Aralık 2014 Bu Tarz Benim 2. Sezon Kim Elendi

7 Aralık 2014 Bu Tarz Benim 2. Sezon Kim Elendi ,bu tarz benim 07.12.2014 elendi yarışmaya kim gitti ,bu tarz benim izle 07.12.2014,7 aralık 2014 bu tarz benim konukları ,bu tarz benim yeni sezon izle


Bu Tarz Benim 2. Sezon yine bir eleme gecesiyle Show Tv ekranlarında . Bu Tarz Benim 2. Sezon 13 yarışmacıyla devam edecek .Geçen hafta Aygül Baysu ilk elenen isim olmuştu arkadaşlar. Bu akşamda Bu tarz Benim 2. Sezon da bir kişi daha elenecek .Bakalım 7 Aralık 2014 Bu Tarz Benim 2. Sezon kim elendi kim gitti bekleyip görelim.


İşte Yeni Sezon Yarışmacıları ; İlk sezonu büyük ses getiren, ekranların en çok izlenen yarışması Bu Tarz Benim’de ikinci sezon için elemeler kaldığı yerden devam ediyor. Bu akşam jüri kararıyla seçilen 16 yarışmacıdan biri “Bu Tarz Benim” hayaline veda edecek. 2 haftanın sonunda yarışmaya devam etmeyi başaran 13 yarışmacı ikinci sezonda 100.000 liralık büyük ödül için yarışma şansı yakalayacak...

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışacak. Bu güzel gecenin konuk jürisi ise Metin Arolat olacak. Ayrıca Emine Ün yeni şarkılarıyla geceye renk katacak.

Yarışmacılar bu hafta, “kostüm partisi” konseptiyle izleyicilerin karşısına çıkacaklar ve birbirinden renkli kostümlerle geçer not almaya çalışacaklar. Elemeyi geçerek, yarışmaya devam etmeyi başaran yarışmacılar Bu Tarz Benim’in ikinci sezonunda büyük ödül için mücadele edecekler.

İlk sezonu büyük ses getiren Bu Tarz Benim’de kıyasıya rekabet tüm hızıyla devam edecek. İkinci sezon için elemelerin devam ettiği programda yarışmacılar heyecan ve rekabeti bir arada yaşayacak. Ekranların fenomen programı “Bu Tarz Benim” yeni sezonuyla Show TV’de!

Ekranların en çok izlenen yarışması “Bu Tarz Benim”,  sürprizlerle dolu Yeni Sezonu ile, Show TV’de!
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]