Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

8 Aralık 2014 Aşkın Bedeli 265. Bölüm Neler Olacak - Aşkın Bedeli Dizisi 265. Bölüm Özeti

8 Aralık 2014 Aşkın Bedeli 265. Bölüm Neler Olacak - Aşkın Bedeli Dizisi 265. Bölüm Özeti ,08.12.2014 Aşkın Bedeli 265. Bölüm izle neler olacak,8 aralık aşkın bedelinde bugün neler olacak

Haftaiçi hergün Star Tv ekranlarında yayınlanan Aşkın Bedeli Dizisi 265. Bölümüyle ekranlara gelecek. Aşkın Bedeli Dizisi 265. Bölüm de neler olacak ,Aşkın Bedeli Dizisi 265. Bölüm özeti haberimizin detayında arkadaşlar 


Hem Sedef’in geri dönüşünü hem de Hayriye’nin muhtar seçilmesini kutlamak üzere herkes Hayriye’nin evinin bahçesinde toplanmıştır. Sedef’in geri döndüğünü öğrenen Poyraz büyük bir vicdan azabı yaşamaktadır. Sedef yaşadığı onca şeyden sonra Poyraz’da beklediği yakınlığı bir türlü bulamaz. Şimal ise Poyraz’la geçirdiği geceden ötürü son derece mutludur.
Rüstem, Yaman’la birlikte evde ufak bir organizasyon yapar. Yaman’ın Diyar’la arasındaki elektriklenmeyi fark eden Gülnara ise kıskançlık krizine girer. Zehra’nın hırsızlık sonucunda çalınan gümüş kutusu hiç beklenmedik birinin eline geçer.
Ferhat ve Dicle ise Hayriye’ye gerçekleri ispatlamak için DNA testi yaptırırlar. Sinsi bir plan içinde olan Canan onların her adımında yanlarındadır.
Tarih : 8 Aralık PAZARTESİ
Saat : 13.15 – YENİ BÖLÜM – Hafta içi her gün
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]