Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

8 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 08.12.2014

8 Aralık 2014 Reyting Sonuçları - Dizi Reyting Sonuçları 08.12.2014,8 aralık 2014 dizi reyting sonuçları , 08 aralık reyting sıralaması , 08.12.2014 tv reyting sonuçları SBT hangi dizi birinci oldu reyting dizi sıralaması 

 8 Aralık 2014 Pazartesi günü tv  ekranlarında birbirinden iddalı tv programları ve diziler var arkadaşlar . Bakalım 8 aralık 2014 pazar günü reyting birincisi hangi dizi olacak ve TOTAL de ve AB sıralamasında kaçıncı sırada yer alacak bakalım .

8 Aralık 2014 Pazartesi günü tv ekranlarında birbirinden güzel diziler ve tv programları yarışmalar var.

Star Tv ekranlarında Paramparça dizisi 2. bölümü ile ekranlara gelecek . Paramparça Dizisi Reyting Sonuçları ; Total ve Ab sıralaması nasıl olacak bakalım.

Kanal D ekranlarında ise Ulan İstanbul yeni bölümüyle ekranlara gelecek .Dizide Yaren ve Karlos'un yaptığı Doktor Şarkısı Düeti ile damgasını vuracak ,Ulan İstanbul Reyting Sonuçları ve reyting sıralaması merak edilen diziler arasında.

Atv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Karadayı Dizisi ; 88. bölümü ile ekranlara gelecek. Pazartesi Akşamı dizileri arasında TOTAL de en çok izlenen dizi Karadayı 8 Aralık 2014 Reyting Sonuçlarında nasıl olacak.

Fox Tv ekranlarında ; gün değiştiren Günahkar Dizisi yeni gününde acaba yine reyting sıkıntısı yaşayacak mı ?

TRT1 ekranlarında Şimdi Onlar Düşünsün ve Samanyolu Tv ekranlarında ise ; Ötesiz İnsanlar Dizisi reyting sonuçları nasıl olacak merak konusu ? 

8 Aralık 2014 Pazartesi Reyting Sonuçları açıklandı arkadaşlar Paramparça dizisi TOTAL AB de de sıralama birincisi arkadaşlar .

Atv ekranlarında ise Karadayı mı Paramparça mı birinci oldu derken Karadayı dizisini koltuğundan etti Paramparça dizisi ;

Star Tv ekranlarında gündüz Kuşağının en çok izlenen dizisi Beni Affet dizisi ise 3. sırada yer alırken diğer bir günlük dizi İki Dünya Arasında dizisi TOTAL de 4. sırada yer aldıTOTAL REYTİNG SONUÇLARI

AB SIRALAMA SONUÇLARI

Kaynak : dizirehberi.org ÖZEL HABERİ
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

3 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]