Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Ana Ocağı Yarışmacıları Kimler ?

Ana Ocağı Yarışmacıları Kimler ? ,ana ocağı yarışmacıları kimler yarışıyor.ana ocağı altın bileziği kim kazandı hangi yarışmacılar,ana ocağı yarışan kızlar kimler gerçek isimleri hayatı biyografisi ,ana ocağı yarışmacı isimleri ,ana ocağı kim elendi detaylar haberimizde arkadaşlar ..

TRT 1 'in gündüz kuşağı yarışması Ana Ocağı birbirinden bölümleriyle köy hayatını şehir hayatından uzakta bölümleri yansıtıyor.


Yarışmacılar;
  • Ebru Zümrüttaş 
  • Şebnem Gençer
  • Merve Yurdakul

Amacı şehir yaşamının karmaşasında özlenen köy hayatını izleyenlere anımsatıp,onlarla birlikte yarışmacılara unutulan örf ve adetlerimizi hatırlatmak olan Ana Ocağı hafta içi her gün TRT 1’de ekranlara gelecek. Çekimlerinin Sakarya’nın Serdivan ilçesindeki 50 dönümlük bir arazi üzerine kurulu kendi çiftliğinde gerçekleştiği Ana Ocağı’nda yarışmacılara köydeki yaşamı, unutulmaya yüz tutmuş değerlerimizi öğretecek üç eğitmen anne de yer alacak.Köy evlerinde, kışın çetin şartlarına karşı hayat sürdürmeye çalışan gençler,teknolojiden uzak bir yaşam sürerken bir yandan da hayat boyu kendilerine yardımcı olacak birçok bilgi edinebilme şansı yakalayacaklar.Her hafta Ana Ocağı’na misafir olacakların kimi zaman eğlenceli kimi zaman zorlu yaşamlarının izleneceği programda, haftanın en başarılı misafiri de dört bilezikle ödüllendirilecek.


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]