Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Aşk Yeniden Dizisi - Aşk Yeniden Dizisi Oyuncuları Hangi Kanalda

Aşk Yeniden Dizisi - Aşk Yeniden Dizisi Oyuncuları Hangi Kanalda ,aşk yeniden dizisi hangi kanalda,aşk yeniden izle,aşk yeniden dizisi karakterleri kimler oynuyor

Fox Tv ekranlarında 2015 yılında yayınlanacağı söylenen Aşk Yeniden Dizisi ; yeni bir romantik komedi türünde olacağı konuşuluyor.

Aşk Yeniden Dizisinin yapımcılığı ise Fox Tv 'nin en çok sevilen dizilerinden olan Kiraz Mevsimi dizisinin yapımcısı Süreç Film tarafından ekranlara getirileceği gelen haberler arasında arkadaşlar .

Ancak şöylede bir tezat söz konusu Aşk Yeniden dizisin tam olarak cast çalışmaları devam ettiği için en zaman yayınlacak kimler rol alacak oyuncu ekibininde kimler var o bir tarafa Özge Özpirinçci'nin geçtiğimiz günlerde kendi resmi twitter hesabından yeni bir dizi çalışmasıyla ekranlara döneceğini belirtti. Özge Özpirinçci' nin yeni dizisinin adı Bana Bak ! Yani Bana BAK dizisiyle Aşk Yeniden dizisi ,hangisinde oynayacak merak konusu .9 Aralık'ta başlayacağını bildiğimiz Bana Bak Dizisi mi Aşk Yeniden dizisi mi ?  


Dizinin başrollerini Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci paylaşacağı yapılan kulisler arasında. Ayrıca dizide Benim Annem Bir Melek dizisinde kapıcı rolüyle tanınan Mert Öner’de yer alacak.
Dizinin Konusu ise ; Aşkları için yeniden diyen iki aşığı konu alacak .
kaynak : dizirehberi.org ÖZEL HABERİDİR
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]