Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Aşkın Bedeli 261. Bölümde Neler Olacak 2 Aralık 2014 - Aşkın Bedeli 261. Bölüm Özeti

Aşkın Bedeli 261. Bölümde Neler Olacak 2 Aralık 2014 - Aşkın Bedeli 261. Bölüm Özeti ,02.12.2014 aşkın bedeli 261. bölümde neler olacak ,aşkın bedeli son bölüm özeti


Star Tv ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı dizisi Aşkın Bedeli 261. Bölümüyle 2 Aralık 2014 Salı günü televizyon ekranlarında.Aşkın Bedeli 261. Bölümde neler yaşanacak neler olacak ,Aşkın Bedeli 261. Bölüm özeti ni sizler için derledik ;


Arif, Sedef’in yerini gizlemeye çalışıyor.Poyraz, Sedef’e giden yolda Arif’i yakalamayı başarmış, ancak işler bir kez daha birbirine girmiştir. Arif, Sedef’in yerini gizlemeye çalışırken, Sedef’in başında bekleyen Neriman ise telaşlanmıştır.

Gülnara ve Emir’in sözlenmesinden sonra, Zehra dışındaki tüm Oğuzerler mutludurlar. Emir, Gülnara ve ailesini yemeğe davet eder. Faruk ve Yaman ise Rüstem’in yanına yaklaşmalarını sağlayacak plana başlamaktadırlar.

Sedef’in yokluğunda Betül onun yerini doldurabileceğini düşünür. Geceyi Dicle’yle birlikte geçiren Ferhat ise olanları Hayriye’ye açıklamakta zorlanır. Osman’ın kendine gelmesiyle, Fatma, tutuklanan Canan’ı görmeye gider.

Yayın Günü:  2 Aralık Salı
Yayın Saati: 13.15 

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]