Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Aşkın Bedeli 262. Bölüm Özeti - Aşkın Bedeli 262. Bölüm Neler Olacak 3 Aralık 2014

Aşkın Bedeli 262. Bölümde Neler Olacak 3 Aralık 2014 - Aşkın Bedeli 262. Bölüm Özeti ,03.12.2014 aşkın bedeli 262. bölümde neler olacak ,aşkın bedeli son bölüm özeti (262. bölüm) hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Star Tv ekranlarının ve gündüz kuşağının en sevilen gündüz kuşağı dizisi Aşkın Bedeli 262. Bölümüyle 3 aralık 2014 çarşamba günü ekranlara gelecek.Aşkın bedeli 262. bölümde neler olacak ,aşkın bedeli 262. bölüm özeti neler yaşanacak detaylar haberimizde 


Hikmet’in başı, Faruk’la belada!

Azad’ın okul gezisinde çekilen fotoğraflarının ortaya çıkmasıyla, Poyraz, Sedef’i bulmak için önemli bir bilgiye sahip olmuştur. Hafızası tekrar yerine gelen Sedef ise Melek’le birlikte kaçış planları yapmaktadır. Bu sırada Hikmet’in başı, Faruk’la beladadır. 

Rüstem hayatını kurtaran Yaman’ı yemeğe davet etmeye karar verir. Yaman’ın öldüğünü düşünen Emir ise olacaklardan habersiz Gülnaraları da alarak yemeğe katılmayı planlamaktadır. Yaman, Rüstem’in gözüne girmenin yolunu bulmuş gibi görünmektedir.

Kuaförün başına geçen Betül, Faruk’un tepkisiyle karşılaşır. Ferhat, Hayriye’nin Dicle’ye dair hisleriyle baş etmeye çalışırken, Dicle ise Canan’la bir kez daha yüzleşmek zorunda kalır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]