Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Aşkın Bedeli 263. Bölüm Neler Olacak 4 Aralık 2014 - Aşkın Bedeli 263. Bölüm Özeti

Aşkın Bedeli 263. Bölüm Neler Olacak 4 Aralık 2014 - Aşkın Bedeli 263. Bölüm Özeti,04.12.2014 Aşkın Bedeli 263. Bölümde neler olacak

Star Tv ekranlarında yayınlanan Aşkın Bedeli 263. Bölümüyle ekranlara gelecek. Aşkın Bedeli 263. bölümde neler olacak neler yaşanacak , Aşkın Bedeli 263. Bölüm özetine isterseniz bakalım ;


Dicle, Hayriye’ye gerçekleri anlatmaya karar veriyor. 

Sedef, Arif tarafından güvenli bir yere götürülmüş, Poyraz ise Sedef’in izini bir kez daha kaybetmiştir. Fakat Melek’in de desteğini alan Sedef’in pes etmeye niyeti yoktur. Hikmet, Faruk’un şüphelerini gidermeye çalışırken, Şimal Poyraz’ı sakinleştirmeye çalışmaktadır. 
Emir, amcasının oğlu Tolga’nın okulda çıkardığı problemlerle ilgilenmek üzere Gülnara’yı da alarak yola çıkar. Yaman’ın hikayesinden etkilenen Rüstem, Yaman’a iş teklif etmeye karar vermiştir. Yaman ise kendisini ağırdan satmaktadır. 

Ferhat’ın Hayriye’yle bir türlü konuşamamasından dolayı, Dicle’nin sabrı tükenmiş Hayriye’ye tüm gerçekleri yüz yüze anlatmaya karar vermiştir. Ancak bu karşılaşama hiç de beklediği gibi sonuçlanmaz.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]