Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Aşkın Bedeli 264. Bölümde Neler Olacak 5 Aralık 2014 - Aşkın Bedeli 264. Bölüm Özeti

Aşkın Bedeli 264. Bölümde Neler Olacak 5 Aralık 2014 - Aşkın Bedeli 264. Bölüm Özeti,05.12.2014 Aşkın Bedeli 264. Bölümde neler olacak,5 aralık aşkın bedelinde bugün neler olacak

Star Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizisi ; Aşkın Bedeli 264. Bölümüyle ekranlara gelecek. Aşkın Bedeli 264. bölümde neler olacak neler yaşanacak , Aşkın Bedeli 264. Bölüm özetine isterseniz bakalım ;


Sedef için zaman tükenmektedir. Melek’in evde bulduğu eski püskü bir telefon Sedef’in Poyraz’a haber vermesi için, ellerindeki tek şanstır. Poyraz ve Sedef’in arasındaki tek bağlantı Şimal’den geçmektedir. 

Gülnara ve Elmas, sabah kahvaltısı için Oğuzerlere gelmişlerdir. Yaman ise Rüstem’in kendisine verdiği işlerle ilgili Rüstem’le görüşmek üzere adım adım eve yaklaşmaktadır. Yaman’ın, Gülnara ve Emir’le karşılaşması yeni bir başlangıç olacak gibi görünmektedir. 

Dicle’nin çaldıklarını Oğuzerlere iade etmeye karar veren Ferhat, büyük bir süprizle karşılaşır. Canan’ın gönlünü alan Dicle ise, Betül’ün de Hayriye’nin tarafında olduğunu fark eder.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]