Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Aşkın Kanunu Bitiyor mu - Aşkın Kanunu Dizisi Neden Kaldırıldı ?

Aşkın Kanunu Bitiyor mu - Aşkın Kanunu Neden Kaldırıldı,aşkın kanunu dizisi neden yayından kaldırıldı,Aşkın Kanunu neden final yaptı,aşkın kanunu neden yayınlanmıyor neden yok sorularının cevabını yazımızda okuyabilirsiniz arkadaşlar ..TRT1’de ekranlara gelen Aşkın Kanunu dizisininde final yapacağı gelen haberler arasında arkadaşlar .
TRT ekranlarında PT 1 de yani ; saat 20.00’de başlayan ancak ilerleyen bölümlerinde 22.15 kuşağına kaydırılan dizi istediği reyting sonuçları nı alamayınca final yapma kararı alacağı konuşuluyor.
Dizinin 12 Ocak pazartesi gecesi yayınlanacak bölümüyle final yapacağı belirtiliyor.


Aşkın Kanunu final bölümüyle ekrana geliyor

TRT 1'de ekrana gelen ancak reytinglerde üst seviyelere çıkamayan Aşkın Kanunu 10. bölümle ekranlara veda ediyor. Ekranların romantik komedi dizisi Aşkın Kanunu 10. bölümde İpek ve Çetin'in mutlu sonlarına ulaşıp ulaşmayacağı merak ediliyor.

Başrollerinde Ceyda Düvenci, Mustafa Üstündağ, Bülent Şakrak ve Yağmur Kaşifoğlu gibi isimlerin bulunduğu Aşkın Kanunu final yapıyor. Aşkın Kanunu'nun final haberini Ceyda Düvenci sosyal medya üzerinden verdi. Düvenci sosyal medya hesabından: ''Sevgili takipçilerim sorularınıza cevap vermek istedim evet maalesef 'Aşkın Kanunu' dizimiz 10. Bölümde final yapıyor.Sonsuz teşekkür ederiz'' dedi.

TRT 1'de ekranlarda başlayan ancak reyting sıralamalarında üst seviyelere çıkamayan Aşkın Kanunu final bölümü bu akşam izleyiciyle buluşuyor. Ekranların romantik komedi dizisi Aşkın Kanunu final bölümü mutlu sonla mı bitecek merak ediliyor.

Aşkın Kanunu final bölümünde Çetin, Metin'i kurtarıyor. İpek ve Çetin cephesinde ise olumlu gelişmeler yaşanıyor. İkili bu anlamsız kavgalarına son vererek barışıyor. Aralarındaki anlaşmazlıklar Aşkın Kanunu final bölümünde son buluyor. Çetin ve İpek adeta ikinci evliliklerini yaşıyor ve aşklarını birbirine resmen ilan ediyorlar. Diğer yandan Aşkın Kanunu dizisindeki diğer karakterler de mutlu sonlarına ulaşıyorlar. Aşkın Kanunu finali aşkın ve mutluluğun hakim olduğu bir bölümle ekranlara veda ediyor.

Aşkın Kanunu Konusu;


“Aşk hala mümkün müdür?”Aşkın Kanunu, ilk gençlik yıllarından beri birbirlerine aşık olan İpek ve Çetin’in on beş sene sonra aldıkları ayrılık kararının ardından, tüm zorluklara rağmen “Aşk hala mümkün müdür? Mutlu evliliğin formülü nedir? sorularına cevap arıyor…Yapımını TMC’nin yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği “AŞKIN KANUNU” , her pazartesi Saat 22:30'da TRT1’de...

Başrollerinde Ceyda Düvenci ve Mustafa Üstündağ’ın yer aldığı, senaryosunu Sema Ali Erol ve Gülden Çakır üstlendiği “Aşkın Kanunu” nun yönetmen koltuğunda ise M. Çağatay Tosun yer alıyor. Ceyda Düvenci’nin romantik bir kadın olmanın yanı sıra akıllı ve hırslı bir polis olan İpek’i canlandırdığı dizide, Mustafa Üstündağ ise dürüst, yufka yürekli, sözünün eri bir adamı, Yankesicilik ve Dolandırıcılık bürosunda komiser olan Çetin’i oynuyor. Aşkın Kanunu dizsi oyuncu kadrosunda, Recep Yener, Gökçen Gökçebağ, Ayşenur Yazıcı, Kerem Atabeyoğlu, Serkan Altunorak, Bülent Şakrak, Beste Bereket, Öznur Serçeler, Bekir Çiçekdemir, Yağmur Kaşifoğlu, İdil Yener, Tuğçe Kumral, Çağrı Şensoy, Kaan Turgut, Sina Özer, Gözde Mutluer, Yusuf Taha Tan ve Ayten Uncuoğlu yer alıyor.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]