Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Ayaz Öykü'nün Yanına Gidecek Mi ? ( Kiraz Mevsimi 23. Bölüm )

Ayaz Öykü'nün Yanına Gidecek Mi ? ( 13 Aralık 2014 Kiraz Mevsimi 23. Bölüm  ),ayaz öyküyü affedecek mi yanına gidecek mi,kiraz mevsimi ayaz öykü barışacak mı  13.12.2014

Mete Ayaz ile Öykü'yü bir araya getirmek için ona yalan söyler ve kız kulesinde Ayaz'ı oraya getirir.Ama Ayaz bu işte bir oyun olduğunu anlar ve Meteye bu zamana kadar yalan söyleyip söylemediğini sorar Mete asla diyerek cevap verir ve gerçekleri anlatır. Ama Ayaz karşıya Kız Kulesine geçmemekte kararlı Öyküye çok şans verdiğini söyler .

Bakalım 13 Aralık 2014 Cumartesi günü Kiraz Mevsimi 23. Bölüm de neler olacak arkadaşlarDerin tarafından kaçırılan Öykü’nün izi bulunur. Öykü’nün İtalya’ya gitme olasılığı yüzünden Ayaz’la aralarına giren soğukluk devam etmektedir. 

Mete şirketle ilgili kötü haberi Şeyma’yla paylaşır; yaşadıkları evden çıkmak durumunda kalan ikili, bir süre çok sürpriz bir ismin evinde kalacaktır. Bu arada Rıza Şeyma’yı arayarak kafasını karıştırır ve onu zor duruma düşürecek bir teklifte bulunur. 

Monika, Önem ve Öykü rekabetini kızıştıracak bir proje fikriyle gelir. Diğer yandan Mete şirketi kurtarmak için Ayaz’ın karşısına beklenmedik bir çözümle çıkar. Öykü’yse kendini Ayaz’a affettirmek için çabalarken; iş hayatındaki yeni pozisyonundan ötürü aldığı ağır sorumluluklar ve onun dışında gelişen aksilikler, Öykü&Ayaz aşkının önüne yeni engeller olarak çıkar. Bu aşk, tüm bu engelleri aşabilecek mi?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]