Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Bedel Dizisi - Bedel Dizisi Oyuncuları - Atv Bedel Dizisi Konusu

Bedel Dizisi - Bedel Dizisi Oyuncuları - Bedel Dizisi Reyting Sonuçları,bedel dizisi oyuncu kadrosu ,bedel dizisi kim kimi canlandırıyor,bedel dizisi reyting sıralaması kaçıncı oldu,bedel dizisi konusu


Yakıcı, yok edici bir aşkın üç kahramanı Ali, Begüm ve Vedat'ın hikâyesi... 


Yıllar önce uğradığı haksızlıkların intikamını almaya yemin etmiş Ali'nin; yaşama duyduğu öfke ve hıncı kumar masalarından çıkaran, içindeki şeytana yenilip güzeller güzeli karısını kumarda öne süren Vedat'ın ve böylesi bir aşağılanmanın acısıyla, unutamadığı aşkı arasında kalan Begüm'ün çarpıcı öyküsü…

 Birbirlerine "kardeş" olmak yerine "düşman" olmayı tercih eden iki adamın bir kadının aşkı için yaptıkları ölümüne mücadele, geçmişin karanlık sırlarının ortaya çıkmasına neden olacak, sadece kendilerinin değil, etraflarındaki herkesin hayatını derinden etkileyecektir.

Atv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosuda belli oldu arkadaşlar ; 

Sedef Avcı , Necip Memili,Kerem Kupacı,Gonca Sarıyıldız,Rozet Hubeş,Osman Alkaş ve Berk Erçer.

Atv Bedel Dizinin konusu , dizi oyuncuları ,dizi karakterleri ;


 • Sedef AvcıBegümGüzel, çekici, zarif bir kadın. Vedat Seyhanlı'nın eşi. Naif, kırılgan, duygusal. Erken büyümüş, hayatın zorluklarıyla genç yaşta tanışmış, hayalleri ve özlemleri içinde kalmış bir genç kadın. Azla yetinmeyi, azla mutlu olmayı biliyor.
 • Berk ErçerAliUzun boylu, yakışıklı, etkileyici bir adam. Cömert, adil, yardımsever biri. Çocukluğu yuvada geçmiş. Begüm, onun çocukluk aşkı. Sami'nin öz babası olduğunu bilmeden yıllarca onun himayesinde büyümüş. 
 • Necip MemiliVedatSeyhanlı ailesinin tek erkek evladı. Begüm'ün kocası. Öfkeli, sabırsız, kıskanç, kompleksli biri. Her şeyi sınırda yaşıyor. Paranın gücünü biliyor, kumar oynamayı seviyor. Kendini en güçlü hissettiği yer kumar masası.
 • Osman AlkaşSamiÇevresindeki herkesin saygı duyduğu, korktuğu biri. Canından çok sevdiği büyük oğlunun ölümüyle ömrü boyunca büyük bir acıyı sırtlanmak zorunda kalmış. 
 • Rozet HubeşNaciyeSami Seyhanlı'nın karısı, Vedat'ın annesi... Aileden varlıklı, güçlü, otoriter bir kadın. Acılarını yüreğinde taşıdığı kadar yüzünde de taşıyor. 
 • Gonca SarıyıldızNazanSami'nin yeğeni. Dedikoducu, akıllı, aklına koyduğunu yapan biri. Paranın gücünü seven, tehlikeli bir kadın. 
 • Dilara ÖztunçGönül Seyhanlı25 yaşında, iç mimar. Seyhanlı ailesinin en küçük ferdi. Modern, güzel, bakımlı, akıllı, hırslı bir genç kız. Ailesine çok düşkün. Ağabeyi Vedat ile aralarında gizli bir çekişme var.
 • Kerem KupacıTANERSeyhanlı ailesinin büyük kızları Semiha'nın kocası. Hırslı, kompleksli, zeki, çıkarcı bir adam. Parayı seviyor, güce tapıyor.Post A Comment
 • Blogger Comment using Blogger
 • Facebook Comment using Facebook
 • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]