Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Beni Affet 657. Bölüm Özeti - Beni Affet 657. Bölüm Neler Olacak 3 Aralık 2014

Beni Affet 657. Bölüm Özeti - Beni Affet 657. Bölüm Neler Olacak,3 aralık 2014 beni affet 657. bölümde neler olacak,beni affet 03.12.2014 neler olacak,beni affet 657. son bölüm özeti

Star Tv ekranlarında ekranlara gelen Beni Affet hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor. Beni Affet 3 Aralık 2014 Çarşamba günü yeni bölümüyle ekranlara gelecek.Beni Affet 657. Bölümde neler olacak.


Feride, Aziz’in anlattıklarına inanıp inanmamakta kararsız kalıyor.

Feride ve Eylül’ün gerçek babası olduğunu söyleyen Aziz, geçmişte yaşananları Feride’ye anlatır. Ailesinin yangında öldüğünü sanan Feride, Aziz’in anlattıklarına inanıp inanmamakta kararsızdır. Çok sevdiği karısıyla arasını düzeltmeye çalışan Cüneyt ise yine arkalarından iş çevirdiğini düşündüğü Tunç’tan hesap sorar.

Huzurlu günlerine yeniden kavuşan Bahar ve Kemal, Kozan Ailesi’ni ziyarete gelir. Kemal’in kim olduğunu hatırlamadığı zamanlarda başka bir kadınla ilişki yaşadığını öğrenen Osman ve Yıldız bu konuda Kemal’e akıl verirken, Kemal’in paraların yerini hatırlamamasına öfkelenen Cesur’un aklında bir fikir vardır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]