Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Bu Tarz Benim 14 Aralık 2014 Kim Elendi ?

Bu Tarz Benim 14 Aralık 2014 Kim Elendi ?,14.12.2014 bu tarz benim 2. sezon kim elendi,14 aralık 2014 bu tarz benim 2. sezon en son kim elendi Maria mı elendi 


Bu Tarz Benim 2. Sezon'un son eleme gecesi arkadaşlar .Bakalım kim elenecek ? Bu Tarz Benim 2. Sezon a veda edecek son yarışmacı kim olacak ? 


Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışacak. Bu güzel gecenin konuk jürisi ise Hakan Peker olacak. Yeni ve eski şarkılarını seslendirecek olan Hakan Peker geceye renk katacak.
Yarışmacılar bu hafta, kendi tarzlarını en iyi yansıtan kıyafetlerle izleyicilerin karşısına çıkacaklar ve birbirinden iddialı kıyafetleriyle geçer not almaya çalışacaklar. Elemeyi geçerek, yarışmaya devam etmeyi başaran yarışmacılar Bu Tarz Benim’in ikinci sezonunda büyük ödül için mücadele edecekler.
İlk sezonu büyük ses getiren Bu Tarz Benim’de kıyasıya rekabet tüm hızıyla devam edecek. İkinci sezon için elemelerin devam ettiği programda yarışmacılar heyecan ve rekabeti bir arada yaşayacak. Ekranların en tarz programı “Bu Tarz Benim” yeni sezonuyla Show TV’de!

İzleyicilere keyifli anlar yaşatacak modacı Ertan Kayıtken’in koleksiyonlarının sergileneceği defile “Bu Tarz Benim”de!


Bu Tarz Benim Yeni Sezon”, yarın akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]