Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Bu Tarz Benim 2. Sezon Melisa Şahin Ne Giydi 7 Aralık 2014

Bu Tarz Benim 2. Sezon Melisa Şahin Ne Giydi 7 Aralık 2014 , Melisa Şahin bu tarz benim 2. sezon Marie Antoinette kostümü 07.12.2014, bu tarz benim 2. sezon yeni sezon melisa şahin ne giydi.


Melisa Şahin Bu Tarz Benim 2. Sezon da en iddalı yarışmacılardan biri arkadaşlar . Melisa Şahin  Marie Antoinette kostümü ile jüriden tam not aldı .

Nur Yerlitaş ve İvana Sert 5 Puan verirken Kemal ve Uğurkan 4 konuk yarışmacıda Metin Arolat da 4 puan verdi puan verdi .
 Marie Antoinette Kimdir ?

Josephe Jeanne Marie Antoinette von Habsburg-Lorraine veya Maria Antonia Josepha Johanna (Jozef Jan Mari Antuanet von Habsburg Loren) (d. 2 Kasım 1755 – ö. 16 Ekim 1793), Fransa Kraliçesi ve Avusturya arşidüşesi. Kısaca Marie Antoinette veya Maria Antonia olarak bilinir. Kutsal Roma İmparatoru I. Franz ve eşi Avusturya İmparatoriçesi Maria Theresa'nın kızlarıdır. Henüz 14 yaşındayken Fransa veliahtı XVI. Louis ile evlendi. 1774 Mayıs'ında XVI. Louis Fransa kralı ve Marie Antoienette de Fransa kraliçesi oldu. XVII. Louis'nin (Kayıp Döfen) annesidir. Fransız Devrimi esnasında "Vatan hainliği" ile suçlanarak giyotinle idam edildi (1793).[1]

"Ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler" sözü en bilinen sözüdür

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]