Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Bu Tarz Benim 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak - Bu Tarz Benim Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlıyor

Bu Tarz Benim 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak - Bu Tarz Benim Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlıyor,tv8 bu tarz benim 2. sezon hangi kanalda ne zaman başlıyorShow Tv ekranlarında başlayıp ve büyük bir ilgi gören Bu Tarz Benim Show Tv ile yaşanan hukiki problemi ardından Tv8 e transfer oldu.

Bu Tarz Benim Final Gecesinde yaşanan polimiğin ardından Show Tv yetkileri yarışmanın yapımcılarını suçlayarak resmi bir açıklama yaptı 

Bu Tarz Benim'in 2. sezonu 13 yarışmacı ile 5 Ocak 2015 Pazartesi günü 15.45'te TV8'de olacak.

Ayrıca Ivana Sert'in jüri üyeliğinden ayrılacağı yerine ise Pınar ALTUĞ'un geleceği konuşulurken , yarışmanın formatının ise değiştirilip değiştirilmeyeceği halen sırrını koruyor.

Tv 8 ekranlarında başlayacak olan Bu Tarz Benim 2. Sezon yeni bölümleri başlayacak mı ? Bu Tarz Benim Tv 8 de ne zaman başlayacak sorularının cevabını sizler için derledik arkadaşlar.

Bu Tarz Benim yarışması TV 8'e transfer olduğu günden beri en çok konuşulan konular Bu Tarz Benim yarışmasının hangi gün yayınlanacağı ve ilk bölüm ne zaman başlayacak. Yarışma programı şimdiden gündemde konuşulmaya başlandı. Geçtiğimiz günlerde Show Tv de final yapan ve final canlı yayın skandalı ile gündeme gelen Bu Tarz Benim Tv 8 ekranlarında ne zaman başlayacak neden yayınlanmadı şuan bir açıklama gelmedi arkadaşlar.

Tv 8 yayın akışına bakıldığında da bugün başlayacağına dair yayın akışında birşey göremedik . 

Ayrıca jüri üyelerinden Ivana Sert'in ayrılacağı konuşulurken yarışma tüm belirsizliğini koruyor arkadaşlar.

kaynak : dizirehberi.org
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]