Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Bu Tarz Benim 2. Sezon Yarışmacıları Kimler - Bu Tarz Benim Yeni Sezon Yarışmacıları Kimler

Bu Tarz Benim 2. Sezon Yarışmacıları Kimler - Bu Tarz Benim Yeni Sezon Yarışmacıları Kimler,bu tarz benim yeni sezon ilk 13 yarışmacıları kimler,,bu tarz benim 2. sezonun yarışmacıları kimler 


Bu Tarz Benim”  2. Sezon programının yeni sezonunun ilk ön Eleme Gecesi Pazar akşamı TV 8’de seyircisiyle buluşuyor. Sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. 
17 GÜZEL KADIN İLK KEZ PODYUMDA!

Bu Tarz Benim’in Yeni Sezon eleme ve tanıtım gecesinde 17 güzel kadın podyuma çıkacak. Bir kişinin jüri oylarıyla hemen eleneceği bu özel gecede, 17 yeni yarışmacı ilk kez seyirci karşısına çıkacak. Yüzlerindeki maskeyi çıkararak gizemli bir şekilde podyuma çıkacak olan yeni yüzler, Türkiye’nin en tarz kadını olabilmek için ilk adımı atacaklar. Bu sayı önümüzdeki haftalarda 13’e düşecek ve Bu Tarz Benim’in Yeni Sezon yarışmacıları da belirlenmiş olacak. Yarışmaya devam etmeyi başaran 13 isim, 100.000 liralık büyük ödül için kıyasıya rekabet edecekler...

1 KİŞİ ELENECEK!

Yeni sezon eleme gecesinde tarzlarını ilk kez jüri karşısında gösterecek olan 17 yarışmacı aynı zamanda ilk elemelerinden de geçmeye çalışacaklar. Sahneye çıkacak olan 17 güzelden en düşük puanı alan 1 kişi, jüri kararıyla hemen elenecek. Bu özel geceye sadece tv8 izleyicileri tanıklık edecek.

İşte Yeni Sezon Yarışmacıları ; Ekranların en çok izlenen yarışması “Bu Tarz Benim”,  sürprizlerle dolu Yeni Sezonu ile, tv8 Ekranlarında !
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]