Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Bu Tarz Benim Final Canlı mı - Bu Tarz Benim Final Canlı mı Yayınlanıyor

Bu Tarz Benim Final Canlı mı - Bu Tarz Benim Final Canlı mı Yayınlanıyor,20.12.2014 bu tarz benim final gecesi canlımı yayınlanıyor ,bu tarz benim neden canlı yayınlanmadı 

Bu Tarz Benim Final Gecesi sanki bant yayını mı neden canlı yayınlanmıyor soruları sorulurken, sadece farklı olarak arkadaşlar günün sonunda sadece canlı yayın yapılacak ve sms sonuçları açıklanacak.

Neden bu şekilde birşey yapıldı bilmiyorum ama Öykü Serter sürekli şunu söylüyor dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama " gecenin sonunda canlı yayında açıklanacak  "Bu kadar ilgi gören bazende tartışmalarıyla reyting rekorları kıran bir yarışmanın neden canlı yayınlanmadığı merak konusu şimdilerde ise twitter da baya tartışılmaya başlandı arkadaşlar .Peki Oylama Nasıl Yapılacak ? 


Bu Tarz Benim'de şampiyon yani kazanan isim %50 Sms Oylama Sonuçları (Halk Oylaması Sms Sonuçları ) - % 50'side jüri üyelerinin puanlarıyla belli olacak . Geriye Kalan bu üç yarışmacınında Final de giyecekleri kıyafetler -kombinlere göre puan verilecek .

Geceye Hande Yener damgasını vuracak .Bu Tarz Benim Final Gecesinin Konuk Jüri üyesi Hande Yener hem şarkılarıyla herkesi eğlendirecek hemde finale giden bu yolda 1. sezonun son konuk jüri üyesi koldtuğuna oturacak .
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

1 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]