Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Dada Dandinista 27 Aralık 2014 Konukları Kimler ?

Dada Dandinista 27 Aralık 2014 Konukları Kimler, 27 Aralık 2014 Dada Dandinista'nın Bu Haftaki Konukları Kimler ,27.12.2014 dada bu hafta kimler konuk oluyor,Dada konukları 27.12.2014 

Star Tv'de ekrana gelen Okan Bayülgen'in sunduğu Dada Dandinista, bu hafta 8. bölümü ile ekrana geliyor.Gece Kuşağında ekranlara gelen Dada müzik , eğlence ve renkli sohbet hepsi bir arada. Dada'nın bu haftaki Konukları 20 Aralık 2014 


Dada Dandinista ;
Okan Bayülgen’in sunduğu Dada Dandinista birbirinden renkli konukları ile her Cumartesi, Star’da.


Dördüncü bölümüyle ekrana gelecek programda izleyenler ünlü konuklarla birlikte müzik, eğlence ve tadına doyulmaz sohbetin keyfine varacak.

Komik skeçler...Medya arkası, dandinistan haber bülteni, kamu spotu, burç yorumcusu, studyo canavarı buling gibi Okan Bayülgen’e özgü birbirinden eğlenceli skeçler  ve canlı performanslar ile Dada Dandinista  Cumartesi gecelerinize renk katacak.

Programın bu haftaki konukları;
Programın bu haftaki konukları Nihat Doğan, Soner Olgun; bu hafta vizyona giren “Yusuf Yusuf” filminin oyuncuları Burak Satıbol, Tuğçe Özbudak, Eylül Öztürk; Filinta dizisinden Onur Tuna, Damla Aslanalp, Simge ve Gözüm Üstünde programından Dünürler olacak.

Yayın Günü: 27 Aralık Cumartesi
Yayın Saati: 23.30 Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]