Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Deniz Yıldızı 1123. Bölümde Neler Olacak 5 Aralık 2014 - Deniz Yıldızı 1123. Bölüm Özeti

Deniz Yıldızı 1123. Bölümde Neler Olacak 5 Aralık 2014 - Deniz Yıldızı 1123. Bölüm Özeti,05.12.2014 Deniz Yıldızı 1123. Bölümde neler olacak neler yaşanacak,deniz yıldızı bugünkü bölümde neler yaşanacak hepsi haberimizin detayında arkadaşlar ...


Star Tv ekranlarında yayınlanan Deniz Yıldızı 1123. Bölümüyle ekranlara gelecek . Dizide heyecan tüm hızıyla devam ediyor.Deniz Yıldızı 1123. Bölümde neler olacak neler yaşanacak Deniz Yıldızı 1123. Bölüm özeti haberimizde arkadaşlar ; 


Gururunu kurtarabilmek için, verdiği sözden dönmeyen Melih, bıçak altına yatmaya hazırdır. Kendini, Melih’in yaşadıklarının sorumlusu hisseden Banu ise ameliyata engel olmaya çalışacak, Melih’e sürpriz bir teklifte bulunacaktır.

Aşkta gurura yer olmadığını düşünen Pelin, Sarp’ın karşısına çıkar, etkileyici bir konuşma yapar. Sarp, şehri terk etme fikrini bir kez daha düşünür ve sonunda kararını verir.

Atabay ailesiyle ve Suna’yla konuşan Gizem, bebeğini babasından uzak büyütmek konusunda kararsızdır. Gizem zor da olsa kararını verecektir. Korhan ise Gizem’e iyiden iyiye aşık olmaya başlamıştır ama Gizem’in bundan haberi yoktur.

Ayşe ve Cihan, alışverişten dönmekte olan Yusuf ve Nehir ikilisiyle aynı restoranda karşılaşacaklardır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]