Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Diriliş Ertuğrul Gökçe Karakteri Kimdir ? Burcu KIRATLI Kimdir ?

Diriliş Ertuğrul Gökçe Karakteri Kimdir ? Burcu KIRATLI Kimdir ? Diriliş Ertuğrul Gökçe Karakterini kim oynuyor gerçek adı nedir,Diriliş Ertuğrul Gökçe rolünde kim oynuyor gerçek ismi ne,burcu kıratlı biyografisi hayatı resimleri kaç yaşında rol aldığı diziler hangi dizilerde oynadı bu sayfada sizler için derledik arkadaşlar..


TRT 1 ekranlarında devam eden Diriliş Ertuğrul Dizisi oyuncularını ve dizi karakterlerini tanımaya devam ediyoruz . Gökçe karakteri kimdir kim oynuyor gerçek adı nedir sizler için derledik ..

Diriliş Ertuğrul Dizisi Gökçe Selcan Hatun'un kız kardeşi. Ertuğrul Gazi'ye sevdalı bir Türkmen Kızı.

Burcu Kıratlı Kimdir Resimleri Biyografisi


Burcu Kıratlı 23.07.1989 İstanbul doğumludur. Burcu Kıratlı boyu 1.67 m. kilosu 49 kg. Saç ve göz rengi siyahtır. Bedeni 36 olan güzel oyuncu Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Ve Tasarım Bölümü mezunudur.
Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. 2010 yılında Elde Var Hayat adlı dizide Yağmur karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında Peri Masalı sinema filminde Peri rolünü oynamıştır. Güzel oyuncu yine 2014 yılında Diriliş Ertuğrul dizisinde Gökçe karakterini canlandırmıştır.
Burcu Kıratlı Sosyal Medya Hesapları
Twitter: https://twitter.com/burcukiratli23
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]