Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Diriliş Ertuğrul mu Güzel Köylü mü Birinci Oldu 24 Aralık 2014

Diriliş Ertuğrul mu Güzel Köylü mü Birinci Oldu 24 aralık 2014, Diriliş Ertuğrul reyting sonuçları kaçıncı oldu Güzel Köylü reyting sonuçları diriliş kaçıncı oldu 24 aralık 2014,24.12.2014 en çok izlenen dizi hangi dizi birinci oldu 

24 Aralık 2014 reyting sonuçlarında ; TRT1 ekranlarında 3. bölümüyle ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul Dizisi kaçıncı oldu reyting sonuçları sıralaması AB ve TOTAL de kaçıncı olacak bakalım arkadaşlar ;

Star Tv ekranlarında yayınlanan Güzel Köylü ve Diriliş Ertuğrul arasında rekabet aslında devam ediyor . Geçtiğimiz hafta TOTAL de birinci olan Güzel Köylü bakalım 24.12.2014 dizi reyting sonuçlarında kaçıncı oldu .


Çarşamba gününün reyting sonuçları belli oldu!


TOTAL grubunda Güzel Köylü , AB grubunda Diriliş Ertuğrul günün en çok izlenilen yapımları oldular.


Star TV'nin sevilen dizisi Güzel Köylü TOTAL grubunda zirveyi kimselere bırakmadı. Ancak dizinin düşüş yaşamaya başlaması da gözlerden kaçmadı. TOTAL'de zirvede yer alan dizi AB de 5. oldu arkadaşlar .


TRT1'in geçen hafta yayın hayatına başlayan iddialı dizisi Diriliş Ertuğrul Reyting Sonuçları , TOTAL grubunda ikinci olurken , AB grubunda en çok izlenilen dizi oldu. Dizi geçen haftaya göre TOTAL de reytinglerini yükseltirken , AB grubunda az da olsa düşüş yaşadı.


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]