Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Diriliş Ertuğrul Neden Yayınlanmadı - Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Diriliş Ertuğrul Neden Yayınlanmadı - Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak,diriliş neden yok,bu hafta diriliş ertuğrul yeni bölüm neden oynamadı neden yayınlanmadı yeni bölüm ne zaman oynayacak

Dizi Rehberi - ÖZEL HABER - TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul Reyting Rekorları kırmaya devam ediyor arkadaşlar . 


Özellikle TOTAL de ve AB reyting sonuçlarında aldığı yüksek izlenme oranıyla seyirciyi ekranlara bağlamaya devam ediyor arkadaşlar . Geçen Hafta TOTAL de 2. AB de 1. olan Diriliş Ertuğrul bu hafta ekranlarda olmayacak .

Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmadı kaldırıldı mı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak soruları sık sık hem sosyal medyada cevabı aranan sorular arasına girdi.


TRT 1 in beğenilerek izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul 4. yeni bölümü ne zaman ?

AMerakla beklenen TRT1 dizisi Diriliş Ertuğrul 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Büyük ses getiren TRT 1 dizisi Diriliş Ertuğrul 4. bölüm bir hafta arayla 7 Ocak günü ekrana gelecek.

Yoğun istek ve talep üzerine yılbaşı gecesi ilk 3 bölümden hazırlanan kolaj bölümü TRT 1' de ekrana gelecek.

Diriliş Ertuğrul 4. Bölüm bu hafta 31 Aralık 2014 çarşamba günü yayınlanması gerekirken yılbaşı gecesi ile Diriliş Ertuğrul Dizisi 4. Bölüm bu hafta yayınlanmayacak ve yeni bölüm 7 Ocak 2014 günü sevenleriyle buluşacak .


İsterseniz 7 Ocak 2014 Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanını izleyebilirsiniz Neler Olacak ? Diriliş Ertuğrul 4 Bölüm Özeti ;Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]