Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Elif 56. Bölüm Özeti - Kanal 7 Elif 56. Bölüm Neler Olacak 3 Aralık 2014

Kanal 7 Elif 56. Bölüm Neler Olacak 3 Aralık 2014 - Elif 56. Bölüm Özeti,03.12.2014 elif dizisi 56. bölümde neler olacak,elif 56. bölüm son bölüm özetini sizler için derledik arkadaşlar.

Kanal 7 ekranında güzdüz kuşağı dizisi olan Elif 56. Bölümüyle ekranlara gelecek.Kanal 7 ekranlarında izleyenlerin yüreğine dokunacak bir dizi; Elif Annesinin hasretiyle yanıp tutuşan, hiç görmediği babasının hayalini kuran ve üvey babası tarafından hor görülen bir kızın yürek burkan öyküsünü anlatan ‘Elif’ Kanal 7 ekranlarında haftaiçi hergün saat 18.50 'de

03 ARALIK 2014 ÇARŞAMBA - 56. BÖLÜM

MELEK VEYSEL’DEN BOŞANIYOR

Ekranların sevilen dizisi Elif’te bu akşam Melek’in Veysel’den boşanma kararı alması diziye damgasını vuracak. Kenan’la karşılaştıktan sonra ona olan duygularını bastıramayan Melek, yeni hayatı için nasıl kararlar alacak?

Selim ve Zeynep’in aralarındaki çekişmeli durum, birbirlerine duydukları hislerin kuvvetlenmesiyle tatlı bir hal alır. Selim ve Zeynep girdikleri iddiayı kazanmaya çalışır. Tuğçe, Elif’e farklı bir şekilde yaklaşmaya çalışır. Kenan ve Melek’in buluşması, her ikisini de geçmişe götürür. Kenan, Melek’e geçmişi hatırlatan bir şey bırakacaktır.  Arzu, Melek’in Veysel’den boşanacağını öğrenir. Melek yeni bir hayata adım atmaya çalışırken, bu hayatı Kenan’la birlikte mi kuracaktır?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]