Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Elif 57. Bölüm Neler Olacak 4 Aralık 2014 - Elif 57. Bölüm Özeti

Elif 57. Bölüm Neler Olacak 4 Aralık 2014 - Elif 57. Bölüm Özeti,04.12.2014 kanal 7 Elif dizisi 57. Bölümde neler olacak neler yaşanacak,4 aralık Elif 57. Bölüm özeti 


Kanal 7 ekranlarında ekranlara gelen Elif Dizisi 57. yeni bölüm üyle ekranlara gelecek arkadaşlar .Kanal 7 ekranlarında izleyenlerin yüreğine dokunacak bir dizi; Elif… Annesinin hasretiyle yanıp tutuşan, hiç görmediği babasının hayalini kuran ve üvey babası tarafından hor görülen bir kızın yürek burkan öyküsünü anlatan ‘Elif DizisiKanal 7 ekranlarında.

Elif 57. Bölümde neler yaşanacak neler olacak ,Elif Dizisi 57. Bölüm özetini sizler için derledik ayrıntılar haberimizde ...


04 ARALIK 2014 PERŞEMBE - Kanal 7 Elif 57. BÖLÜM

TUĞÇE VE ELİF YAKINLAŞMAYA BAŞLIYOR
Elif’te bu akşam Kenan’ın kendisinden boşanacağını düşünen Arzu, evliliğini kurtarmak için her yolu dener. Annesi ve babasının ayrılmasından korkan Tuğçe ise ilgileri üzerine çekmek ister. Bu plan Elif ve Tuğçe’nin arasında gizli bir bağ oluşturur. 

Arzu, Kenan’ın kendisinden boşanacağını düşünerek çılgına döner. Arzu, bu durumdan kurtulmaya çalışırken, Aliye’nin de desteğini alır. Bir yandan da Melih, Arzu’ya borcunu hatırlatarak baskı yapar.  Tuğçe, anne ve babasının ayrılacağını duyunca, ilgiyi üzerine çekecek bir plan yapar. 


Bu plan sayesinde Elif ve Tuğçe birbirlerine bir adım yaklaşır. Arzu, Kenan’ın ellerinden kayıp gideceğini düşünerek, çok büyük bir adım atar. Arzu, Melek’in karşısına çıkmaya cesaret edecek midir? 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]