Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Elif 68. Bölüm Neler Olacak 19 Aralık 2014 - Elif 68. Bölüm Özeti

Elif 68. Bölüm Neler Olacak 19 Aralık 2014 - Elif 68. Bölüm Özeti,19.12.2014 kanal 7 Elif dizisi 68. Bölümde neler olacak neler yaşanacak,19 aralık Elif 68. Bölüm izle

Kanal 7 ekranlarında ekranlara gelen Elif Dizisi 68. yeni bölüm üyle ekranlara gelecek arkadaşlar .Kanal 7 ekranlarında izleyenlerin yüreğine dokunacak bir dizi; Elif… Annesinin hasretiyle yanıp tutuşan, hiç görmediği babasının hayalini kuran ve üvey babası tarafından hor görülen bir kızın yürek burkan öyküsünü anlatan ‘Elif Dizisi’ Kanal 7 ekranlarında.

19 ARALIK 2014 CUMA - 68. BÖLÜM

ANSIZIN UZANAN YARDIM ELİ

Elif’te bu akşam zor şartlarda ayakta kalmaya çalışan Melek’in karşısına yeni bir engel çıkar. Melek ise hiç ummadığı bir isimden uzanan yardım eli karşısında ne yapacağını bilmez.

Selim, Zeynep’ten gerçekleri öğrenmeye çalışır. Selim’in Zeynep’ten aldığı yanıt, onu yıkar. Selim yıllar sonra hiç beklemediği biriyle karşılaşır. Arzu’nun Melih’e karşı elinde bir kozu kalmayınca, yeni yollar aramaya başlar. Melek zor şartlarda ayakta kalmaya çalışırken, hayat karşısına kötü bir engel daha çıkarır. Melek bu çıkmazdan hiç beklemediği biri tarafından mı kurtarılacaktır?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]