Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Ezra Bitiyor mu - Ezra Dizisi Kaldırılıyor mu

Ezra Bitiyor mu - Ezra Dizisi Kaldırılıyor mu ,Ezra dizisi yayından kaldırıldı mı ,ezra bitecek mi ,ezra reyting sonuçları ,Ezra neden az reyting alıyor

Dizi Rehberi - ÖZEL HABER 

Show Tv ekranlarında yayınlanan Ezra Dizisi Salı akşamları izleyicisiyle buluşuyor.

Ezra Dizisi Reyting Sonuçları nın kötü gitmesinin ardından diziyi sevenler tarafından Ezra Bitiyor mu ? Ezra Dizisi Kaldırılacak mı ? soruları son zamanlarda sıkça karşılaştığımız sorular arkadaşlar.

Ezra Dizisi birinci bölümü hatırlarsınız biraz geçikmeli başladı yayınlanmadı ve Ezra Dizisinin ekranlara gelmesi ertelendi ? Acaba dizi henüz yeterli, cast çalışmalarını bitiremedi mi ,yeteri kadar reklam yapılamadı ? 

İsterseniz dizinin yayınlanan 2 bölümünün reyting sonuçlarını hatırlayalım arkadaşlar .


  • Ezra Dizisi 1. Bölüm Reyting Sonuçları ; TOTAL de aldığı ; 2.69 reyting sonucuyla 23. sırada yer alırken Ezra Dizisinin 2. Bölümü ise TOTAL de ; izlenme oranını bir kaç basamak yükselerek 18. sırada tamamladı.
  • Ezra Dizisinin AB reyting sonuçları ise ; 1. bölüm 2.07 lik reytingle 24. sırada tamamlarken ; 2. Bölüm de ise yine bir kaç basamak yükselerek günü 17. sırada kapattı.
Bakalım ilerleyen günlerde Ezra Dizisi gün değiştirebilir ,aldığı kötü reyting sonuçlarıyla yayından kaldırıldı haberlerini duyarsanız şaşırmayın arkadaşlar.

Güncelleme 1 OCAK 2015 : Arkadaşlar an itibariyle Show Tv Diziler linkinde Ezra Dizisini göremedik Ezra Dizisi Kaldırıldı mı acaba gelen sorularına cevap olacaktır koyacağımız resim ..


İsterseniz Filinta Bitiyor mu Haberimizi şuradan okuyabilirsiniz .
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

4 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]