Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Filinta Bitiyor mu - Filinta Dizisi Kaldırılıyor mu ?

Filinta Bitiyor mu - Filinta Dizisi Kaldırılıyor mu ,filinta dizisi yayından kaldırıldı mı ,filinta bitecek mi ,filinta reyting sonuçları neden az reyting alıyor

Dizi Rehberi - ÖZEL HABER

Filinta Dizisi TRT 1 ekranlarında her salı yayınlanmaya devam ediyor arkadaşlar. Ancak istediği reytingleri alamayan Filinta Dizisi kaldırılacak mı bitecek mi soruları sorulmaya başlandı.

Bu kadar büyük bütçelerle çekimleri yapan dizi;  neden izlenmiyor neden istenilen reyting sonuçlarını alamıyor acaba .

Filinta Dizisinin isterseniz ilk iki bölümün reyting sonuçlarına bakalım arkadaşlar;


  • 23 Aralık 2014 tarihinde yayınlanan Filinta Dizisinin 1. bölümü TOTAL de aldığı 2.63 reyting sonucu ile 24. olurken , AB reyting sıralamasında ise ;15. sırada yer aldı .
  • Dizinin yayınlanan 2. bölümünün reyting sonuçları ise ; AB grubunda biraz yükselirken 8. olurken ,TOTAL de geçen haftaya nazaran 2 basamak yükselerek 22. olmayı başardı.
Geniş oyuncu kadrosuna sahip Filinta Dizisi gün değiştir mi bilinmez ama çok güçlü oyuncu kadrosuyla reyting sonuçlarında yukarılara yükselişe geçememesi manidar gerçekten ;

FİLİNTA Bir Osmanlı Polisiyesi... Filinta, Osmanlı’nın temel gücü olan hukuka bir saygı duruşudur. Hikaye Galata Kadısı Gıyasettin Hatemi ve onun yetiştirdiği Galata Amiri Filinta Mustafa ekseninde geçer...Mustafa oldukça zeki, maharetli, yakışıklı bir gençtir. Kendisi gibi öksüz ve yetim olan en yakın arkadaşı Ali ile birlikte zaptiye olarak görev yapmaktadır.Kadı Gıyasettin ise, küçük yaşlardan itibaren Şam, Buhara, Kahire ve Konya’da eğitim görmüş bir kadıdır. Kalender ve soğukkanlı bir yapısı vardır. Damıtılmış bilgeliğini her sahnede bize gösterir.Ayrıca sarayda şehzadelere eğitim vermiştir. Sultan ile hoca- öğrenci ilişkisi vardır. Hikayemiz, Mustafa ve Ali’ye kurulan bir komplo ile başlar.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]