Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Filinta Dizisi Azize Kimdir ? Naz Elmas Kimdir Biyografisi

,Filinta Dizisi Azize Kimdir ? Naz Elmas Kimdir Biyografisi ,Filinta Dizisi Azize karakterini kim oynuyor gerçek ismi ne ,Filinta Dizisi Azize rolünde kim oynuyor gerçek adı ne ,naz elmas biyografisi resimleri boyu yaşı kaç ,naz elmasın oynadığı diziler hangi dizilerde oynadı detaylar haberimizde arkadaşlar..TRT1 ekranlarında yayınlanan Filinta Dizisi oyuncularını ve dizi karakterlerini tanıtmaya dizirehberi.org ailesi olarak tanıtmaya devam ediyoruz.


Filinta Dizisi Azize Rolünü Kim Canlandırıyor. Azize Karakterini Tanıyalım ;Filinta Mustafa'nın, Boris Zaharyas'ın dışında savaşması gerektiği bir diğer güçlü karakter olarak güzelliği, zekası ve acımasızlığı ile nam salan bir kadın. Bu güzel kadının aynı zamanda, kanatlarının altına girdiği tek bir isim olacak… O da; tabii ki Boris Zaharyas.


AZİZE

30 yaşlarında. Daima genç ve güzel görünümlü. Saf güzelliğinin altında bir şeytan gizli. Alımlı, olağanüstü zeki. Babası eski bir paşa. Annesi ise o daha küçükken ölmüş. Tek çocuk. 12 yaşına kadar konakta Fransız mürebbiyelerle el bebek gül bebek büyümüş. Babası bir rüşvet skandalıyla suçlanmış ve intihar etmiş. Devlet tüm mal varlığına el koymuş. Gözden düşen bir ailenin ferdi olarak tüm kapılar suratına kapanınca, sokaklarda hayatı en zor yoldan öğrenmek zorunda kalmış. Pera sokaklarının her türlü pisliğini ve sapıklığını çekerek büyümüş. 60 yaşlarında bir eczacının kapaması olarak yaşarken, ondan zehir yapımının inceliklerini öğrenmiş. İlk kurbanı da yaşlı eczacı olmuş. Acımasız. Cesur. Hayatta tek korktuğu insan Boris. Boris onu 10 yıl önce keşfetti. Azize’nin yatak odasındaki becerilerini nüfuzlu insanlar üzerinde kullandı ve onlara şantaj yaparak İstanbul’da büyük bir güç kazandı. Bunun karşılığını da Azize’ye fazlasıyla ödedi. Başkalarının hayatına zerre değer vermiyor. En büyük tutkusu lüks yaşamı. Rafine bir zevk anlayışı var. Bir köşkte, sadık hizmetkarı Zülfü ile birlikte yaşıyor.
Naz ELMAS Kimdir ? Rol Aldığı Diziler Resimleri Yaşı Kaç ?

Naz Elmas, 16 Haziran 1983'te İstanbul'da doğdu. İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet'te okudu. Liseyi ise yabancı dil eğitimi veren Özel Kalamış Lisesi'nde okudu.Üniversite son sınıfta okurken, Haziran Gecesi adlı dizide Özcan Deniz'in sevgilisi Havin'i canlandırdı. G.O.R.A filminde konuk oyunculuk yaparak, Erşan Kuneri'nin sekreterini canlandırdı. Sonrasında Candan Öte adlı dizide Gülen rolünü canlandırdı. 2007 yılında El Gibi adlı dizide oynamıştır. Televizyon reklamlarında da oyunculuk sergileyen Naz Elmas, Garanti Bankası'nın Mortgage Uzmanı adlı reklamında rol almıştır. Doktorlar dizisinde "Eylül" karekterini canlandırmıştır. Oyuncunun birçok usta oyuncuyla oynadığı Nefes dizisi 21 Kasım 2009 tarihi itibariyle yayından kaldırıldı.

2011 yılında Star TV'de yayınlanan Ay Tutulması adlı diziyle oyunculuk kariyerine devam eden oyuncu, bu dizinin finali ile birlikte yine Star TV'de yayınlanan Bir Ömür Yetmez adlı dizide "Melek" karakterini oynadı.

2012 yılında 4 Eylül ile 8 Aralık arasında Show Tv'de yayınlanan Ustura Kemal dizisinde Rum kızı Angeli karakterini canlandırdı. 14 bölüm yayınlanan dizi yayından kaldırıldı.

2013 yılında 1 Temmuz ile 23 Eylül arasında Kanal D'de yayınlanan Güzel Çirkin dizisinde oynadı. 13. bölümün ardından dizi yayından kaldırıldı.2014 yılında çekilmekte olan Stajyer Mafya filminde oynayacaktır. [1] 2014 sonbaharında TRT 1'de başlayacak olan Filinta (Bir Osmanlı Polisiyesi) dizisinde yer alacaktır. vikipedia
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]