Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Filinta Dizisi Esad Paşa Karakteri Kimdir ? Yosi Mizrahi Kimdir Biyografisi ?

Filinta Dizisi Esad Paşa Karakteri Kimdir ? Yosi Mizrahi Kimdir Biyografisi ? Filinta Esad Paşa Karakterini kim oynuyor gerçek adı nedir ,Filinta Dizisi Esad Paşa rolünde kim oynuyor gerçek adı ne, Yosi Mizrahi hayatı rol aldığı diziler hangi dizilerde oynadı detaylar haberimizde arkadaşlar ..

ESAT PAŞA
Eşekçi Sermet’in oğlu. Fakir bir ailede doğdu. Er olarak orduya alındı. Mekteb-i Fünun-i Harbiyye-i Şahane'yi bitirerek teğmen oldu. Daha sonra basamakları hızla çıkarak Bahriye Nazırlığı’na kadar yükseldi. Bir Miralayın kızı olan Fevziye ile evli. İki kızı var. Aç gözlü, haris bir insan. Bu özellikleriyle Boris’in onu kendi tarafına çekmesi hiç zor olmadı.


Filinta Dizisi karakteri Esad Paşa Kimdir Kim Oynuyor dizirehberi.org ailesi olarak sizler için derledik arkadaşlar ..

Filinta Dizisi TRT 1 ekranlarında 19.55 her salı ekranlarda olacak . Bir Osmanlı Polisiyesi sloganıyla eski bir Osmanlı Şehri bile kurulan dizi iddalı geliyor .


İsterseniz Esad Paşa karakterini tanıyalım ;


Hırsları uğruna ilerleyen bir paşa… Dönem padişahının en güvendiği paşalardan Esat Paşa, zeki olduğu kadar hırslı bir adam. Boris Zaharyas ile ittifak kuran ve gözü yükseklerde olan biri.


Yosi Mizrahi Kimdir Kaç Yaşında Rol Aldığı Diziler ;Yosi Mizrahi (d. 1 Ekim 1971, İstanbul), Yahudi asıllı Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.
Sanat hayatına tiyatro ile başlayan Yosi Mizrahi, Dormen Tiyatrosu, Espri Standartları Enstitüsü Kurumu, Tiyatrokare gibi topluluklarda çalıştı. 1994 yılında ilk kez kamera karşısına geçen sanatçı; sinema ve dizi filmler dışında, reklam filmleriyle adını duyurdu. Mizrahi, çeşitli televizyon kanallarında program sunuculuğu da yaptı. vikipedia
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]