Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Filinta Dizisi Hamdi Karakteri Kimdir ? Ercan Demirel Kimdir Biyografisi ?

Filinta Dizisi Hamdi Karakteri Kimdir ? Ercan Demirel Kimdir Biyografisi ? Filinta Dizisi Hamdi Karakterini kim oynuyor gerçek adı nedir,Filinta Hamdi rolünü kim oynuyor gerçek ismi ne,Ercan Demirel hayatı rol aldığı diziler hangi dizilerde oynadı


Filinta Dizisi "Bir Osmanlı Polisiyesi" salı günleri TRT 1 ekranlarında . Filinta Dizisi oyuncularını ve dizi karakterlerini dizirehberi.org ailesi olarak tanıtmaya ve bilgiler derlemeye devam ediyoruz .

HAMDİ
İri yarı, doğulu bir tip. Saygı uyandıran görüntüsünü ağırbaşlılığı destekliyor. Az, ama öz konuşuyor. Yeniçeri Ocağı'nın saygın bir askerinin oğlu. Babasından kalan ilişkileri, denizcilikle geçen yıllarında edindiği deneyim ve dostluklarla kabadayılığı harmanlayarak nam salmış bir adam. Kendince kırmızı çizgileri var, uyuşturucu, fuhuş gibi pis işlere bulaşmıyor. Hamalları ve tulumbacıları örgütlemiş olan Hamdi'nin bir oğlu var, Mecid. Gayri meşru hayata Boris’le sırt sırta vererek girmiş olan bu kabadayı, babasından aldığı terbiye ile hala Osmanlı'ya duygusal bir bağ ile bağlı. Boris’in aç gözlülüğü yüzünden yolları ayrıldığından beri bu eski kader arkadaşının ayağına basmadan, kendi dalgasına bakıyor.
Ercan Demirel Kimdir ? 
Doğum Tarihi 1 Haziran 1957 
Doğum Yeri Elazığ 
Eğitim Durumu Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Rd-Tv 

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]