Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Filinta Dizisi Hasan Doğru Hangi Karakteri Oynayacak ?

Filinta Dizisi Hasan Doğru Hangi Karakteri Oynayacak ? ,filinta dizisi hasan doğru rolü ne hangi rolde , o ses hasan doğru filinta dizisi hangi rolü canlandıracak deytalar haberimizde ..


TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve her salı ekranlara gelen FİLİNTA Dizisi Bir Osmanlı Polisiyesi sloganıyla devam ediyor. Dizinin çekimleri için bir Plato bile kuruldu.Dizi Oyunlarını ve dizi karakterlerini şurada paylaşmıştık arkadaşlar . Bunlardan biride diziye dahil olan Hasan Doğru .

O Ses Türkiye birincisi Hasan Doğru Filinta Dizisi oyuncu kadrosunda arkadaşlar . Filinta Dizisinin yayınlanan son fragmanında Hasan Doğru 'nun diziye katıldığını gördük .

Peki Hasan Doğru Kimdir ?


Hasan Doğru (d. 4 Nisan 1987, Zonguldak), Türk opera sanatçısı, şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu. O Ses Türkiye (3. Sezon) birincisi olarak bilinir.

Biyografi

Solistlik ve oyunculuğun, her zaman hayali olmasının getirdiği etkiyle beraber Zonguldak Belediye Kültür Merkezi'nde müdür olan komşusu Abdullah Bey'in yardımıyla "Tiyatro Arın" adlı grupta yer alıp tiyatro sınavlarına çalışmaya başladı. Tiyatro sınavlarını iki kere deneyip, başarısız oldu. İkinci denemenin ardından Zonguldak'ta opera bölümünün açıldığını duyunca o alana yöneldi. İlk denemesinde sınavı kazandı. Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (şimdiki adıyla Bülent Ecevit Üniversitesi) opera bölümünün ilk öğrencilerinden ve ilk mezunlarından oldu.

O Ses Türkiye

2013 yılında O Ses Türkiye adlı yarışmaya katıldı. Yarışmanın başlarında, eleme bölümünde, Lucio Dalla'nın ünlü tenör Enrico Caruso için yazdığı "Caruso" adlı eserini seslendirerek Türkiye gündeminde çok konuşulan isimlerden biri oldu. Halkın beğenisini alan Hasan Doğru, Ocak 2014 te O Ses Türkiye'yi kazanan isim oldu. Yarışma birinciliği sonucunda şu anda, Avrupa Müzik etiketiyle çıkacak albümünün hazırlığı yapıyor.vikipedia
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]