Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Filinta Dizisi Hasan Karakteri Kimdir ? Kayra Şenocak Kimdir Biyografisi ?

Filinta Dizisi Hasan Karakteri Kimdir ? Kayra Şenocak Kimdir Biyografisi ? Filinta Hasan Karakterini kim oynuyor gerçek adı nedir ,Filinta Dizisi Hasan rolünde kim oynuyor gerçek ismi ne ? kayra şenocak hayatı biyografisi , kayra şenocak rol aldığı diziler hangi dizilerde oynadı deytalar haberimizde arkadaşlar .


TRT 1 ekranlarında her çarşamba 19.55 te ekranlara gelen Filinta Dizisi Dizi oyuncularını ve dizi karakterlerini tanımaya devam ediyoruz .

Filinta Dizisi Hasan Karakteri ; tanımadan önce dizinin genel konusu ne önce onu paylaşalım arkadaşlar ;

Filinta Mustafa oldukça zeki, maharetli, yakışıklı bir gençtir. Kendisi gibi öksüz ve yetim olan en yakın arkadaşı Ali ile birlikte zaptiye olarak görev yapmaktadır.Kadı Gıyasettin ise, Simavnalı Bedrettin’in soyundan gelen bir aileye mensup, küçük yaşlardan itibaren Şam, Buhara, Kahire ve Konya’da eğitim görmüş bir kadıdır. Kalender ve soğukkanlı bir yapısı vardır. Damıtılmış bilgeliğini her sahnede bize gösterir.Ayrıca sarayda şehzadelere eğitim vermiştir. Sultan ile hoca- öğrenci ilişkisi vardır. Hikayemiz, Filinta Mustafa ve Ali’ye kurulan bir komplo ile başlar.

Şimdi Filinta Dizisi Hasan Karakteri ; 

Filinta Mustafa'nın yol arkadaşı. Onu bir ağabey gibi kollayan Çavuş Hasan, mert ve yürekli, Çerkez köklerini iliklerine kadar hisseden bir zabit. Çavuş Hasan, Vurduğu yerden ses çıkaran ve kötülüğe adaletle karşılık veren bu yiğit, Mustafa'nın can yoldaşıdır. Hasan cehenneme bile gitse, Mustafa'yı takip edecektir.


Kayra Şenocak Kimdir ? Rol Aldığı Diziler 

Kayra Şenocak (d. 25 Haziran 1968; İstanbul), Türk oyuncu ve sunucu. 1968 yılında İstanbul'da doğan oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde eğitim gördü. Çeşitli dizilerde rol aldı. en bilindik rolleri arasında 1998 Yılında Star TV'de yayınlanan ve Şarkıcı Alişan'ın başrolünde oynadığı Aynalı Tahir isimli dizide oynadığı "Bilal" karakterini oynadı.

Şimdilerde ise TRT 1 Ekranlarında yayınlanan Filinta Dizisinde Hasan Karakterini Canlandırmaktadır.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]