Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Filinta Dizisi Sansar Cemil Karakteri Kimdir ? Hakan Yufkacıgil Kimdir Biyografisi

Filinta Dizisi Sansar Cemil Karakteri Kimdir ? Hakan Yufkacıgil Kimdir Biyografisi,Filinta Sansar Cemil Karakterini kim oynuyor gerçek adı nedir,Filinta Dizisi Sansar Cemil rolünde kim oynuyor gerçek adı ne,Hakan Yufkacıgil biyografisi hayatı rol aldığı diziler hangi dizilerde oynadı detaylar haberimizde arkadaşlar ..


CEMİL
Nam-ı diğer Sansar Cemil... Boylu poslu, atletik yapılı, tam bir suç makinesi. Yüzünden bir duygu okumanın imkansız olduğu tiplerden. Korku, şaşkınlık, acı, sevinç, insana dair hiçbir tepkisi yok. Boris legal alana çekilirken, eski yerini devrettiği adamı. Bir pitbull kadar vahşi, çoban köpeği kadar sadık.
Heyecanla beklenen Filinta Dizisi 23 Aralık 2014 Salı günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek arkadaşlar . Dizi henüz başlamadan sosyal medyada çok konuşulmaya başlandı.

Bizde dizirehberi.org ailesi olarak Filinta Dizisi dizi oyuncularını ve dizi karakterlerini sizler için derlemeye karar verdik . Dizi karakterlerinden Sansar Cemil karakteri kimdir , Sansar Cemil rolünde kim oynuyor işte hep burada..


İsterseniz önce Sansar Cemil karakterini tanıyalım ; 


Boris'in İstanbul sokaklarındaki pis işlerini halleden Sansar Cemil, her delikten çıkarak, sinsi zekasıyla Boris Zaharyas'ın neden sağ kolu olduğunu her bölümde gösterecek.


Hakan Yufkacıgil Kimdir Rol Aldığı Diziler ; 


Doğum Tarihi 1 Ocak 1980 

Eğitim Durumu İstanbul Üniversitesi Konservatuarı

Geçtiğimiz yıl 50. Antalya Film Şenliği'nde En iyi erkek oyuncu (Uzun Yol) ödülünü almıştır. 


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]