Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Gönül İşleri Dizisi Saadet Karakteri Kimdir ? Selma Ergeç Kimdir Biyografisi ?

Gönül İşleri Dizisi Saadet Karakteri Kimdir ? Selma Ergeç Kimdir Biyografisi ? Gönül İşleri Saadet Karakterini kim oynuyor gerçek adı ne,Gönül İşleri Dizisi Saadet rolünü kim canlandırıyor gerçek adı nedir,Selma Ergeç biyografisi hayatı resimleri kaç yaşında ve rol aldığı diziler ,hangi dizilerde oynadı detaylar haberimizde arkadaşlar ..

Star Tv'nin sevilen dizisi Gönül İşleri dizisinin Saadet Karakterini tanımaya devam ediyoruz . Gönül İşleri Dizisi ; Saadet karakterini canlandıran Selma Ergeç Kimdir Hangi dizilerde oynadı burada ;İsterseniz öncelikle Saadet Karakterini tanıyalım ;

Saadet Karakter Açıklaması

Evin iki numarası, saf bir güzelliği var derler hani. İşte o sözün tam karşılığıdır bizim Saadet. Hem güzel hem de saftır. İyi niyet abidesidir adeta. Olumlama yeteneği üst düzeydedir. Olumla güdüsü desek daha doğru olacak. Öyle gelmiştir dünyaya. Gözlerinde her daim ağlamaya hazır bir çocuk saklıdır. Duygusaldır. Cengiz Kurtoğlu da bütün duygularının tercümanı olmuştur yıllar yılı. Arabeskçi değil ama Cengizci'dir… Her zaman bir parça çekingen olmuştur. İlkokuldayken kaybolmasın diye boynuna astığı silgisi de dahil, her konuda temkinlidir. Cesur değildir sizin anlayacağınız.

Selma Ergeç Kimdir Biyografisi ve Hangi Dizilerde oynadı Vikipedia kaynak alınarak sizler için derledik , 1978 yılında Türk bir baba ve Alman bir annenin ilk çocuğu olarak Almanya'nın Ruhr Bölgesi'nin Hamm-Bockum-Hövel şehrinde dünyaya geldi. Babası Adanalı Türk bir doktor, annesi ise Alman bir hemşireydi. Best Model of Turkey (Türkiye'nin En İyi Mankeni) adlı yarışmada da derecesi olan tescilli bir profesyonel model Emre Altuğ'un "Gidecek Yerim Mi Var? şarkısının video klibinde oynadı. Selma, oyunculuğa Böyle mi Olacaktı ile başladı ardından Yarım Elma Şöhret Körfez Ateşi Hırçın Kız gibi dizilerde rol aldı Asi adlı dizide Defne karakterini canlandırmıştır bu dizi ile birlikte hayran kazanmaya başlamıştır. ayrıca Beko Elidor reklam filmlerinde oynamışlığı vardır. Sis ve Gece filminde Uğur Polat Ses filminde Mehmet Günsür ile başrol paylaştı. Halide Edip Adıvar romanından uyarlanan Kalp Ağrısı dizisinde Azize karakterini, Muhteşem Yüzyıl adlı dizide 3 sezon boyunca Hatice Sultan 'ı canlandırmıştır.

YılBaşlıkRolNotlar
1997Böyle mi Olacaktı?MerveTelevizyon dizisi
2001-2004Yarım ElmaAyçaTelevizyon dizisi
2005ŞöhretNatalieTelevizyon dizisi
2005Körfez AteşiPınarTelevizyon dizisi
2006Beş VakitÖğretmenFilm
2006The Net 2.0ResepsiyonistFilm
2007Sis ve GeceMineFilm
2007Hırçın KızGülTelevizyon dizisi
2007-2009AsiDefne KozcuoğluTelevizyon dizisi
2010SesDeryaFilm
2010Kalp AğrısıAzizeTelevizyon dizisi
2011-2013Muhteşem YüzyılHatice SultanTelevizyon dizisi
2013Senin HikayenEsraFilm
2014Kırımlı: Korkunç YıllarPelinFilm
2014Gönül İşleriSaadetTelevizyon dizisi
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]