Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Gönül İşleri Sevda Karakteri Kimdir ? Sinem Kobal Kimdir Biyografisi ?

Gönül İşleri Sevda Karakteri Kimdir ? Sinem Kobal Kimdir Biyografisi ,Gönül İşleri Sevda Karakterini kim oynuyor gerçek adı nedir,Gönül İşleri Sevda rolünde kim oynuyor gerçek adı ne,Sinem Kobal biyografisi rol aldığı diziler hangi dizilerde oynadı ve kaç yaşında sorularının cevabı bu sayfada sizlerle arkadaşlar..


Star Tv ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Gönül İşleri Dizisi oyuncularını ve dizi karakterlerini dizirehberi.org ailesi olarak tanımaya devam ediyoruz .Gönül İşleri dizisinde Sevda rolünü kim canlandırıyor? Sinem Kobal Hayatı ;


Tekne kazıntısı denir Sevda gibilerine. Evin en küçüğü ve de en güzeli olmanın verdiği yetkiye dayanarak cesaret abidesi kesilmiştir küçük hanım. Güzelliğinin farkındadır ve yeri geldiğinde kullanmaktan da çekinmez. Önemli bir üniversitenin hukuk bölümünde son sınıf öğrencisidir. Son sınavları da geçince Sevda için her şey fena halde yoluna girecektir. Sevda ablalarından, babasından, oturduğu evden ve mahalleden kısacası yaşadığı hayattan memnun değildir. Bir an evvel yeni ve zengin bir hayatın içine girmek, güç sahibi olmak istemektedir. Sevda gözü kara kızdır. İstediğini almak konusunda gerekenleri tereddütsüz yapar. Bütün güzelliğine rağmen en önemli silahının güzelliği olduğunu söyleyemeyiz. Aynı zamanda son derece zeki bir kızdır. Cin fikirli bile diyebiliriz.İsterseniz Sevda Karakterini Canlandıran Sinem Kobal Kimdir ? Hangi Dizilerde rol aldı ?


14 Ağustos 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Rize, Hemşinli bir ailenin kızıdır.[1] Babası inşaat mühendisi, annesi ise ev hanımıdır. Selena dizisinde Atacan Baybars adlı karakteri canlandıran Kerem adında bir erkek kardeşi bulunmaktadır.

Star TV'de yayınlanan Hürrem Sultan dizisinde Ayşe karakterini canlandırmıştır.

Sinem Kobal, dört yaşında Yıldız Alper bale okulunda başladığı bale eğitimine sekiz yıl devam etmiştir. Royal Akademi'den diplomasını almıştır. İSTEK Vakfı Özel Acıbadem Lisesi'ni 2001 yılında bitirmiştir. Başarılı bir öğrenci olan Sinem Kobal, ortaokulda öğrenci iken, voleybol takımıyla ikincilik ve step birinciliği kazanmıştır. Şimdi ise latin dansı ve Aikido sporu yapmaktadır.

Dormen Tiyatrosunda aldığı eğitimle sanat hayatına giriş yapmış, henüz 13 yaşındayken ilk kez "Dadı" adlı televizyon dizisinde rol almaya başlamıştır. Daha sonra bir sezon da Uygur Tiyatrosu'nda çalışmıştır.

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü mezunudur.

atv’de yayınlanmış olan Selena adlı bir fantastik dizide Selena adlı bir karakteri oynamıştır. Akatlar Kültür Merkezi'nde yapılan "Jetix Çocuk Ödülleri Ödül Töreni"nde başrolünü oynadığı Selena dizisi En Sevilen Yerli Televizyon Dizisi seçilmiş, Sinem Kobal ise yine bu törende En Sevilen Türk Kadın Oyuncu seçilmiştir.

2010 Yazında Kanal D'de başlayan daha sonra Star TV'de yayınlanan Küçük Sırlar dizisinde Su karakterini canlandırdı.

5 Şubat 2010'da Romantik Komedi [3] filminde "Didem" karakterini canlandırdı. 14 Şubat 2013'de ise Romantik Komedi 2 vizyona girdi, bu filmde Kobal aynı rolü tekrarladı.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]