Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Günahkar Dizisi Bitiyor mu ? Günahkar Dizisi Neden Kaldırıldı ?

Günahkar Dizisi Bitiyor mu ? Günahkar Dizisi Neden Kaldırıldı ?,fox günahkar neden yok neden yayından kaldırıldı,günahkar dizisi bitti ne zaman final yapıyor,günahkar dizisi yayından kaldırıldı mı sorularının cevabını sizler için derledik arkadaşlar ... Ayrıntılar haberimizde ;

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve başrollerini ; Seçkin Özdemir, Gülcan Arslan ve Hazal Fizil Küçükköse’nin oynadığı dizinin kaldırılacağı yapılan kulisler arasında arkadaşlar .


Günahkar dizisi istediği reytingleri alamayınca Fox Tv tarafından Pazartesi gününe kaydırılmıştı .Hatırlarsınız şurada bu konu hakkında haber yapmıştık.


Çarşamba günü yayınlanmaya başlayan Günahkar Dizisinin Pazartesi kaydırılmasının ardından Ocak ayının 2. haftasında Final yapacağı ve ekranlara veda edileceği konuşuluyor. Ancak Fox Tv tarafından resmi bir açıklama gelmedi arkadaşlar 


Günahkar Dizinin Konusu Ne isterseniz ona bir bakalım ;

Ali Yusuf ve Aslıhan aynı mahallede büyüyen iki genç. Biri tıp fakültesinin dahi çocuğu, diğeri çalıştığı televizyon kanalında sansasyon yaratacak haberler yapma ve bu yolla "seçkin" ve tabi ki "zengin" olma peşinde genç bir kız. Ve bir gece Aslıhan sevdiği adamı bir otel odasına çağırdığında değişiyor her şey! Odanın ortasında bir cesetle öylece kalakalmış olan genç kız, bin bir güçlükle biraz olsun uzaklaşabildiği yoksul ve sefil hayata dönmektense ölmeyi tercih ediyor. Ali Yusuf  izin vermiyor tabii buna. Okuldan atılmayı, katil olarak anılmayı, bütün ömrünce bu sabıkayla yaşamayı göze alarak suçu üstüne alıp, polise teslim oluyor.. Cezası bitip dışarı çıktığında ise ne Ali Yusuf'un bıraktığı dünya aynı  ne de dünyanın bıraktığı Ali Yusuf, aynı Ali Yusuf!  Aldığı tıp eğitimi ve zekası sayesinde bir nevi merdiven altı doktorluğu yapmaya başlar. Yavaş yavaş insanlıktan soyunduğunu ve giderek kaçtığı canavara dönüştüğü fark etmez bile.  Hayat böyle akarken yerden binlerce fit yüksekte bir uçakta Ali Yusuf, unutmaya çalıştığı tüm geçmişini karşısında bulur, Aslıhan’ı! Bu karşılaşmaya sebep olan çaresiz bir genç kadın vardır. Ölüme yakın Saliha! Ali Yusuf, gerekeni yapar. Aldığı tıp eğitiminin hakkını vererek Saliha’yı ölümün kollarından çeker, alır. Kader, şans, alın yazısı, tesadüf… Adı ne olursa olsun, üç kişinin yollarını kesiştiren o an hepsinin hayatının yönünü değiştirecek bir kırılma yaratır.  
Günahkar Dizisi yeni gününde 8 Aralık 2014 Pazartesi akşamı Fox Tv ekranlarında ..

dizirehberi.org ÖZEL HABER
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]