Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Güzel Köylü 24. Bölüm Resimleri 3 Aralık 2014

Güzel Köylü 24. Bölüm Resimleri 3 Aralık 2014,güzel köylü 24. bölüm fotoğrafları,güzel köylü son bölüm resimleri ,güzel köylü 24. bölüm özeti bilgilerine haberimizde ulaşabilirsiniz.

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Güzel Köylü 24. Bölümüyle Star Tv ekranlarında yayınlandı . Güzel Köylü Dizisi 24. Bölümde neler yaşandı isterseniz önce ona bakalım arkadaşlar ; 

Tam bir şehirli olarak yetişen Gül’ün İstanbul’dan kaçarak  geldiği Ege kasabasında hayatı tamamen değişiyor...

Mustafa Şevki Doğan’ın yönettiği, Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin  senaryosunu yazdığı “Güzel Köylü” 24. bölümüyle ekrana geliyor. 

Kamuran’ın yalanı Gül ve Cemal'i daha da birbirine yaklaştırır.
Gül, Kamuran'ın yalanına inanmamıştır ancak yine de köydeki kızın Cemal'le ilişkisini öğrenmek konusunda kararlıdır. Kamuran'ın yalanı beklenenin aksine Gül ve Cemal'i daha da birbirine yaklaştırır.

Üstelik Gül, Seval'in gerçek kimliğini öğrenip, Cemal'in O'nu neden sakladığını anlayınca Cemal'e bir kez daha aşık olur. 

Sultanana köyde iyice birbirine giren Onbaşılar ve Öküzcüler ailelerini barıştırmak için bir plan yapar. Hüsnü ve Yusuf bu plana karşı çıksa da Sultanana'nın kurnazlığı karşısında iki aile mecburen barışmak zorunda kalır. Bu barışta tabii ki komik durumlar vardır. 
Bünyamin sanayiden çıkardığı yepyeni görünümlü 'ateş parçası' ile köyde büyük bir sükse yapar. Nurten arabanın bu yeni halini hiç beğenmezken Nihal ise hayran olur. Bünyamin ve Nihal yeni görünümlü araçla gezmeye çıkınca başlarına hiç beklenmedik bir olay gelir. Üstelik Nurten Bünyamin’den huylanıp adeta iz sürmeye başlamıştır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]