Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kanal 7 Elif 55. Bölüm Neler Olacak 2 Aralık 2014 - Elif 55. Bölüm Özeti

Kanal 7 Elif 55. Bölüm Neler Olacak 2 Aralık 2014 - Elif 55. Bölüm Özeti,02.12.2014 elif dizisi 55. bölümde neler olacak,elif 55. bölüm son bölüm özetini sizler için derledik arkadaşlar.

Kanal 7 ekranında güzdüz kuşağı dizisi olan Elif 55. Bölümüyle ekranlara gelecek.Kanal 7 ekranlarında izleyenlerin yüreğine dokunacak bir dizi; Elif… Annesinin hasretiyle yanıp tutuşan, hiç görmediği babasının hayalini kuran ve üvey babası tarafından hor görülen bir kızın yürek burkan öyküsünü anlatan ‘Elif’ Kanal 7 ekranlarında.

Peki Elif Dizisi 55. Yeni Bölümünde Neler yaşanacak,Elif 55. Bölüm Özetini sizler için derledik arkadaşlar ;işte 55. bölüm ayrıntıları;

02 ARALIK 2014 SALI - 55. BÖLÜM

KENAN MELEK’E OLAN DUYGULARIYLA İÇİNE KAPANIR

Sevilen dizi Elif’te bu akşam, Melek’i karşısında görünce aklı karışan Kenan’ın yaşadığı ikilem, izleyicilere duygusal anlar yaşatacak. Öte yandan Kenan’ın bu içine kapanık hali Arzu’nun dikkatini çeker. Elif ise Arzu’yu kızdıran gerçekleri söyler.

Selim ve Zeynep arasındaki gerginlik, ikisini de huzursuz etmektedir. Zeynep, Selim’le arasındaki buzları eritmeye çalışır. Melek, kendine Elif’le birlikte yeni bir hayat kurmaya çalışırken, Veysel hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır. Kenan’ın bunca yıl sonra Melek’i görmesi, aklını çok bulandırmıştır.  Arzu, Kenan’ın bu dalgın hallerine anlam veremez ve onun bir şeyler çevirdiğini düşünür. Arzu’nun Elif’ten öğrendiği önemli bilgi, onu çılgına çevirir. Melih,  Kenan’ın geçmişi hakkında bazı bilgilere ulaşır. Kenan’ın kararlı bir şekilde çıktığı yolun sonunda Melek vardır. Kenan ve Melek’in gözleri buluşacak mıdır?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]