Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kara Para Aşk 27. Bölüm Resimleri 3 Aralık 2014

Kara Para Aşk 27. Bölüm Resimleri 3 Aralık 2014,03.12.2014 Kara Para Aşk 27. Bölüm fotoğrafları,Kara Para Aşk 27. Bölüm özeti 3 aralık 2014

Atv Ekranlarında yayınlanan ve ATV'nin en çok izlenen dizilerden olan Kara Para Aşk bugün oynanan Galatasaray-Eskişehirspor maçı ndan dolayı biraz geç yayınlandı arkadaşlar .Kara Para Aşk dizisinin geç yayınlanması reyting sonuçlarını etkiler mi bilinmez ama Kara Para Aşk 27. Bölüm harikaydı .Kara Para Aşk 27. Bölüm Özeti neler yaşandı isterseniz bir hatırlayalım ve en güzel sahnelerin resimlerine bakalım ; KARA PARA AŞK 27. Bölüm Özeti 
03 Aralık 2014, Çarşamba 21:20

Elif imzaladığı itirafname ile nezarette çaresizlik içindedir. Tayyar bütün gücünü kullanarak Elif'i yıldırmaya çalışmaktadır. Elif'in nezarette tehdit altında olduğunu anlayan Ömer onu kurtarabilmek için çabalarken zamanın giderek daraldığının farkındadır. Ömer sevdiği kadını bu büyük kumpasın içinden çekip çıkabilecek midir? Nezarette zor anlar yaşayan Elif baskılara dayanamayıp imzaladığı itirafnameyi savcıya verecek midir? 


Ömer'in sağlık sorunları devam etmektedir. Hüseyin acilen ameliyat isteyen doktora hayır diyen Ömer'i ikna etmeye çalışır. Ömer'in ise kaybedecek vakti yoktur, ne olursa olsun Elif'i kurtaracaktır. Öfkeyle sürekli kendisini durdurmaya çalışan abisine rest çeker. Hüseyin kardeşinin resti karşısında iyice sıkışır. Bir an önce Ömer'i durdurmak ve Arda'nın kuşkularını yok edip kendisini temize çıkarmak zorundadır. Bunun için bir plan yapar fakat gerçekleştirmek için Tayyar'ın yardımına ihtiyacı vardır. Bıçaklama olayından sonra ilk kez Tayyar'ın karşısına çıkacak olan Hüseyin onu ikna edip yardım etmesini sağlayabilecek midir? Çemberin giderek daraldığının farkında olan Hüseyin peşindeki Arda'yı ve çaresizlik ve öfke içindeki Ömer'i durdurabilecek midir?

Metin'den aldığı parayı eve götüren Nilüfer, Aslı'ya parayı Elif'in kefaleti için Malatya'daki halasından istediğini söyler. Nilüfer'in yalanı daha sonra ayağına dolanacak ve Denizer Ailesi için büyük sorunlar doğuracaktır. Nilüfer'in Aslı'ya yalan söylediğini fark eden Nedret Hala İstanbul'da neler olduğunu anlayabilmek için valizini hazırlayıp İstanbul'un yolunu tutar. İstanbul'da Nedret'i büyük sürprizler beklemektedir. Nedret'in gördükleri ve öğrendikleri karşısında tavrı ne olacaktır? 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]